Homepage O nás

O nás

Portál Kvalitní truhláři vznikl z potřeby představit cílovým zákazníkům práci truhlářů a možnosti zakázkové výroby. Stále panuje mylná představa, že interiér na zakázku, je drahá záležitost. Naopak, mnohdy se jedná o výrazně levnější, nebo srovnatelné ceny s již hotovým nábytkem. V případě truhlářů se jedná o velmi zručné řemeslníky, kteří si poradí se všemi požadavky svých zákazníků.

Zakázkovou výrobou nábytku řešíte hned několik věcí najednou. Za prvé nehledáte nábytek tak, aby se vám vešel do prostoru, ale přizpůsobujete si jej společně s prostorem. Vybíráte si materiál a jeho dekory na přání a máte téměř neomezené možnosti.

Právě proto, abyste se mohli lépe seznámit s konkrétní prací truhlářů a bytových architektů, přinášíme vám na portálu Kvalitní truhláři cenné rady o materiálech, designech a tipech jak vybírat dodavatele. Právě pro optimální výběr dodavatele vám poslouží formulář Najdi svého truhláře. Jednoduše si zvolíte parametry pro výběr a získáte seznam prověřených truhlářů.

Po skončení zakázky, nezapomeňte svého truhláře ohodnotit pomocí jim zaslaného formuláře. Pomůžete tím ke zkvalitnění servisu a referencí pro další uživatele.

 
 
SDÍLET ČLÁNEK