Partneři

Hettich ČR k.s.

Hettich ČR k.s.

Hettich - Technik für Möbel

Kvalita a spolehlivost výrobků Hettich je známá ve více než 100 zemích světa. Ve vývoji, výrobě a distribuci pracuje více než 6.200 zaměstnanců.

Jak napovídá firemní motto „Technik für Möbel – Technika pro nábytek“, firma se zabývá zejména vývojem, výrobou a distribucí nábytkového kování: závěsů, zásuvkových systémů, výsuvů, systémů kování pro posuvné dveře a mnoha dalších komponentů pro nábytkáře. Zákazníci jsou výrobci kvalitního sériového a zakázkového nábytku, distributoři materiálů pro truhláře a obchodní domy pro kutily.

Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou
>
Hranipex Czech Republic

Hranipex Czech Republic

Hranipex – Hranou to nekončí.

Tradiční český výrobce nábytkových hran s pětadvacetiletou zkušeností dodává vše, co je potřeba k perfektnímu olepení řezaných desek. Díky dokonalým hranám, specializovaným lepidlům a kvalitním čističům vám může každý dobrý truhlář vyrobit designový nábytek, který splňuje světové standardy kvality.
Prostřednictvím dvanácti poboček po celé Evropě prodává Hranipex své produkty do více než sedmdesáti zemí světa a zaměstnává přes pět set lidí. Původně rodinná firma nadále ctí své tradice a hodnoty, které jí vtiskl její zakladatel – tedy českou kvalitu, důraz na perfektní servis a osobní přístup k zákazníkům.

Komorovice, J. Rýznerové 97, Humpolec 396 01
>