Homepage Partneři Jindřich Valenta – Concept

Jindřich Valenta – Concept

adresa firmy: Vysokomýtská 1800, 565 01 Choceň
e-mail: info@my-concept.cz
telefon: +420 465 471 400
www: www.my-concept.cz/
Jindřich Valenta – Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept, která své základy položila již v roce 1991, patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích spotřebičů pro skutečný život. Svou pevnou pozici má nejen na českém trhu, ale i v dalších evropských zemích.

Z pěti zaměstnanců v jejich začátcích je v současné době více jak šedesát. Aktivity a úsilí společnosti jsou cílené na spokojeného zákazníka, který ocení především silný důraz na vysokou kvalitu, moderní design a v neposlední řadě také rychlý servis. Společnost se může pochlubit nejširší nabídkou rychlovarných konvic, sušiček a vysavačů. S našimi výrobky se můžete setkat téměř všude. Od velkých sítí elektrořetězců, e-shopů, foodů, přes elektroobchody až po maloobchodní prodejny. 

 

Články Produkty

Naše produkty

Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT black Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT Sinfonia Spotřebiče CONCEPT white Spotřebiče CONCEPT white Spotřebiče CONCEPT white Spotřebiče CONCEPT white