Homepage Truhláři

Truhláři

Lokalita
Velikost dodavatele
Materiál
Vizualizace

Najděte svého truhláře na mapě

Truhláři ve vašem okolí PSČ (místo)
Vzdálenost km
Antonína Sovy 386, Pacov, 395 01
>
Aleš Dvořák

Aleš Dvořák

Jsme mladá prudce se rozvíjející firma tvořená kolektivem mladých lidí, pro které se stala tato práce koníčkem a využívají k ní nejmodernější CNC technologie a inovativní postupy, jenž jdou ruku v ruce s klasickým truhlářským řemeslem. Ke své práci využíváme nejen dřevěné materiály, ale také aglomerované materiály a v poslední době také kompozitní materiály jako je umělý kámen a sklo, všechny tyto materiály obrábíme a vytváříme z nich finální výrobky v našem moderním provozu.
Spojení nejmodernějších technologií a moderních materiálů nám pak dovoluje vytvářet jedinečná díla ve vysoké jakosti, které nemají konkurenci.

Heřmanická 1560, Moravské Budějovice, 676 02
>
Aleš Vít

Aleš Vít

Jsme firma, která klade velký důraz na spokojenost zákazníka. Snažíme se splnit každé jeho přání a pro jeho spokojenost uděláme maximum. 

Břízová 1557/1, Ivančice, 664 91
>
ALKA HOLDING spol. s r.o.

ALKA HOLDING spol. s r.o.

Dlouholetá zkušenost v oboru navrhování a realizace interiérů. Díky přesné a kvalitní práci při výrobě zařízení na zakázku, jakož i díky nabídce kvalitního a estetického kancelářského nábytku, jsme si za velmi krátkou dobu zajistili své pevné místo na trhu. 

Sokolohradská 360, Chotěboř, 583 01
>
AMBIENT INTERIER s.r.o.
Kulkova 4045/8, Brno 61500
>
Antonín Pešek - Truhlářství TOMI
Havlíčkova 447, Sedlčany, 264 01
>
Arten Bohemia s.r.o.

Arten Bohemia s.r.o.

Česká firma, dlouholetá praxe, flexibilita, rychlé dodání, nízké ceny.

Dolní Lomná 1, Dolní Lomná, 739 91
>

ASIKA s.r.o.

Jsme zavedená firma s letitými zkušenostmi. Dbáme na přání zákazníka a snažíme se plnit jeho sny a vize. Jsme spolehlivá a stabilní firma.

Pustiměřské Prusy 164, Pustiměř, 683 21
>
Aurum Interier

Aurum Interier

Jsme první zakázkové truhlářství, které vám dodá kompletní interiér vašeho domova nebo samostatný kus nábytku podle vaší představy. Dokážeme se vcítit do Vašich představ a podle nich navrhneme a vyrobíme interier, v němž pocítíte to pravé teplo domova.  Vaše požadavky zhotovíme z jakéhokoli materiálu - masiv, lamino, MDF atd. Jsme schopni zhotovit návrhy interiérů nebo vyrobit interiér a nábytek podle návrhů a představ našich zákazníků.

Edvarda Beneše 21, Plzeň, 301 00
>
Bárta Pavel

Bárta Pavel

Náš zkušený a kreativní tým z profesionálního interiérového studia České Budějovice se zabývá výrobou moderního nábytku na míru Vašim představám a požadavkům. Navštívit můžete i naši firemní pobočku ve městě Písek a osobně si domluvit konkrétní detaily Vaší objednávky.

Žabovřesky, Hluboká nad Vltavou, 373 41
>
Bárta TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.

Bárta TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.

Naše firma působí na trhu již dlouhodobě. Sídlíme v obci Olešná, v kraji Vysočina, ale spokojené zákazníky máme i mimo tento kraj, např. v Tišnově, Brně, Velkém Meziříčí, Třebíči, Praze, atd. Specializujeme se na truhlářské práce na míru. Pracujeme na zakázku a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc všem požadavkům zákazníků. Vyrábíme vše od stolů, skříní až po kuchyně a moderní nábytek. Dále provádíme obklady schodišť a jejich renovaci. Naším cílem je spokojený zákazník, kterých máme za tu dobu praxe již mnoho.

Radešínská Svratka 28, Radešínská Svratka, 592 33
>
Bartoš Radek

Bartoš Radek

Hlavní činností je zakázková výroba nábytku a zařizování, jak soukromých tak i komerčních interiérů. Kromě samotné výroby nábytku nabízíme poradenství a grafické zpracování interiéru podle představ zákazníka. Naší snahou je nabídnout kombinaci účelnosti, designu a spolehlivosti, pro vytvoření interiéru dle Vašich představ.

Šlikova 3719/7, Prostějov, 796 01
>
Bednář Interier

Bednář Interier

Naše rodinná firma Bednář Interiér je na trhu již od roku 1992. Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti výroby nábytku a to od jednoduchých nízkonákladových interiérů až po zpracování větších bytových celků a kompletních realizací. Vyrábíme nábytek na míru a dbáme na kvalitu.

Jamné 37, Tišnov 1, 666 01
>
Bedřich Klíma

Bedřich Klíma

Praxe v oboru 31 let. Každý celek se skládá z detailů, a proto dbáme na dokonalost každého z nich. Spolupráce s předními pražskými architekty.

U vodárny 606, Písek, 397 01
>
Vajgar 579/III, Jindřichův Hradec, 377 01
>

Beran Jaromír

Truhlářství Jaromír Beran je rodinnou firmou, působící na našem trhu od roku 1992. Firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku. Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Zahradní 25, Velké Pavlovice, 691 06
>
BMB spol. s r. o.
Nádražní 524, Ždánice, 696 32
>
Deblín 298, Deblín, 664 75
>

Bohuslav Barborka

Naše firma vznikla v roce 1992. Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Od roku 2001 působíme v novém objektu o celkové rozloze 600 m2. Najdete nás na adrese: Bohuslav Barborka – dřevařská výroba, Bojanovice 6, 342 01  Sušice. 

Bojanovice 6, Sušice, 342 01
>

BON s.r.o.

Naše firma je  aktivní od roku 1994, po celou dobu existence jsme si zachovali schopnost vyrábět v oboru stavebně-truhlářské výroby (tj.okna, dveře, schody atd..) i v oboru nábytkářské výroby. Máme tedy zkušenosti v celém spektru truhlářských prací a jsme schopni Vám nabídnout služby a výrobky pro stavbu i interiér.

Lhota Rapotina 28, Lhota Rapotina, 697 01
>
Bouška Miroslav
Jugoslávská 87, Brno, 613 00
>
Mýto 22, Brumov Bylnice, 763 31
>
BYT & BYT s.r.o.
Náměstí Jana Zajíce 12, Šumperk 78701
>
D-Fortel
Petrovice 33, Moravský Krumlov, 672 01
>
Daněk Josef - VÝROBA NÁBYTKU

Daněk Josef - VÝROBA NÁBYTKU

Naše firma se soustředí na kvalitní práci tak, aby se k nám naši zákazníci rádi obraceli s dalšími přáními. Náročné a odvážné návrhy nejsou překážkami, ale výzvami, které rádi překonáváme. Spolupracujeme s mnoha dalšími řemesly a dodavateli a tak pro nás není problém dodat zakázky včetně skla, kamene, kovů, elektroniky a spotřebičů. Nábytek namontujeme kdekoliv v rámci České Republiky. 

Tvarožná 47, Tvarožná, 664 05
>

Daniel Tykvart

Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Prověřené zkušenosti.

Kotousov 15, Chocenice, 336 01
>
David Banci

David Banci

Jsem na trhu již od roku 1996 a za tu dobu mám nespočet spokojených zákazníku. Pokud se chcete k nim přidat neváhejte mne kontaktovat.

Zlivice 44, Čížová, 398 31
>

David Foltýn

Na trhu působíme již několik let a po dobu naší působnosti je nám prioritou uspokojit požadavky našich zákazníků dobře odvedenou prací. Ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně a snažíme se vyjít vstříc požadavku zákazníka ať už má o výrobku jasnou představu, nebo potřebuje jakoukoliv radu s jeho realizací.

Veverské Knínice 204, Veverské Knínice, 664 81
>
David Kubeš

David Kubeš

Firma vznikla v roce 1982. Klademe největší důraz na kvalitu provedené práce a komunikaci se zákazníkem. Nabízíme zakázkovou výrobu kuchyňských linek, obývacích stěn,ložnic, vestavných skříní, dětských pokojů.

Svinný 82, Chotěboř, 583 01
>
David Řihošek
Hrubčice 86, Hrubčice 79821
>
Hříšice 77, Dačice, 380 01
>
Doležal nábytek Třebíč

Doležal nábytek Třebíč

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1992. Naším hlavním posláním je nabízet Vám nábytek vlastní výroby v nejvyšší dostupné kvalitě, proto používáme pouze kvalitní materiály a komponenty, aby měl každý náš výrobek dostatečnou životnost v denní zátěži a ty nejlepší možné vlastnosti. Díky vlastním 3D návrhům, můžeme krok po kroku navrhovat nábytek společně s Vámi, našimi spokojenými zákazníky. Každý zákazník, jako jste právě Vy, se pro nás stává partnerem. Prioritou číslo jedna je pro nás Vaše spokojenost.

Brněnská 61, Třebíč, 674 01
>
Dostálek Josef

Dostálek Josef

Naše truhlářství je rodinným podnikem s dlouholetou tradicí. Naši firmu najdete ve Výšovicích u Prostějova poblíž kostela a obecního úřadu. Zdědili jsme svou lásku ke dřevu po otci a bez nadsázky lze říct, že jsme schopni splnit každé vaše přání, které se týká dřevěného vybavení vašeho domu či kanceláře.

Čehovice 103, Budihošť, 798 21
>
Drevotvar.com družstvo

Drevotvar.com družstvo

Jsme připraveni realizovat dodávku kompletních interiérů s montáží na klíč pro státní instituce, hotely, banky a soukromé investory. Provádět repase a opravy starších i historicky cenných interiérů, montáže a dodávky oken a dveří. V rámci komplexních dodávek interiérů, řešíme vybavení interiérů včetně podlahových krytin, sedacího nábytku, osvětlení a současně poskytujeme servis i v přidružených elektro oborech, od konzultace až po vlastní realizaci.

Pražská 799/15A, Hradec Králové, 500 04
>
Dřevín v.o.s.
Palackého 345/35, Podivín, 691 45
>
Dřevo Plus - Mixan
Miletice 7, Dlažov, 340 21
>
DŘEVOSTYL J & L s.r.o.

DŘEVOSTYL J & L s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2006. Zabývá se  zakázkovou výrobou nábytku, jak bytového tak komerčního a také zpracováním umělého kamene corian, tristone, staron, getacore. Součástí našich projektů je také možnost kompletního sestavení gastro zařízení,3D návrhy interiérů,exteriérů a zajištění veškerého čalounění. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme nejen v česku, ale také v několika evropských zemí. Náš profesionální tým je Vám  plně k dispozici. Naší předností je stále přizpůsobovat výrobky dle požadavku zákazníka.

Luční 995, Lišov, 373 72
>
Slavníkovců 455, Chýnov, 391 55
>
Na Sádách 1681, Č.Budějovice, 370 05
>
Zahradní 691, Kostice, 691 52
>
Švehlova 60, Šlapanice, 664 51
>
Erik Blazejczyk

Erik Blazejczyk

Realizace zakázek řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout.

Opatov 215, Opatov, 675 28
>
eTruhlárna s.r.o.

eTruhlárna s.r.o.

Naše společnost klade veliký důraz nejen na detail, ale také na funkční, designové a kvalitní provedení našich výrobku. Perfektní servis a kvalita za rozumnou cenu.

Přátelství 986/19, Praha 10 - Uhříněves, 104 00
>
Fabiánek
Zádvorník 592, Velké Němčice 69163
>
FERSTO, s.r.o.

FERSTO, s.r.o.

Jsme zkušená firma zabývající se výrobou atypického zakázkového nábytku dle přání zákazníka. Zakládáme si především na kvalitě zpracování a spolehlivosti dodání zakázky. Vaší zakázku zpracujeme podle vaší představy. Naše firma se vyrábí a montuje nábytek  podle přání a představ zákazníka. Zhotovíme zakázkový, sériový i atypický nábytek do bytu, domu, kanceláře, hotelu nebo vámi zvoleného prostoru.

Blanenská 240, Kuřim, 664 34
>
Fesl s.r.o.

Fesl s.r.o.

24 let podnikání v oboru, v nás neustále probouzí touhu malých kluků, kteří si rádi hrají se stavebnicí ze dřeva,voňavého a krásného materiálu, který nás stále překvapuje svou rozmanitostí a možnostmi zpracování.  Naše interiéry doplňujeme novými žádanými materiály ze skla čirého nebo barevného, nerezu, plastů, tvarovaných 3D materiálů ze dřeva či různých kovů. Používáme materiály a kování pouze od firem léty prověřených, které kvalitativně uspokojí potřeby zákazníka. Jsme velmi pružná a moderní firma, která používá nejnovější technologie zpracování a která neustále vyhledává moderní trendy a snaží se jim přizpůsobit.

Novohradská 56, Kaplice, 382 41
>

FK INTERIERY s.r.o.

Při návrhu i výrobě nábytku dbáme na přání zákazníka a individuální přístup k němu. Nejvíce se specializujeme na výrobu kuchyní, vestavěných skříní, šaten, vybavení ložnic, obývacích i dětských pokojů, nábytku do kanceláří, atypického nábytku na míru . Naše krédo je kvalitní výrobek a spokojený zákazník.

Bítov 3, Radenín, 391 55
>
Krumvíř 196, Krumvíř, 691 73
>
Forman Jan

Forman Jan

Naše firma se dlouhodobě zabývá výrobou nábytku od kuchyňských linek až po vybavení dětských pokojů a nebojíme se říci, že se nám tato činnost stala doslova vášní. Přestože sídlíme blízko Moravského Krumlova, jsme hrdí na to, že máme spokojené zákazníky také daleko za hranicemi našeho regionu. A právě pozitivní zpětná vazba od uživatelů námi vyrobeného nábytku je pro nás hnacím motorem a důvodem, proč nás nábytek stále tolik baví.

Vedrovice 212, Moravský Krumlov, 672 01
>
FPM-BECON spol. s r.o.
Dukelská 968, Milevsko, 399 01
>
Horní Stropnice 17, Horní Stropnice, 373 35
>

František Kott

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu v provedení moderním i stylovém pro domácnosti i firmy. U všech našich výrobků zajišťujeme montáž a dopravu dodávkovým automobilem. Děláme vše pro spokojenost našich zákazníků. Zabýváme se také výdřevou dodávek, výrobou palubek a briket.

Lesná 5, Pacov, 395 01
>

František Kříženecký

Naše firma se od roku 1991 zabývá výrobou kuchyní, nábytku, dveří do interiéru, schodišť, vestavných skříní, postelí a různých neatypických kousků nábytku.

Kamberk 120, Kamberk, 257 06
>
Krňany 93, Krňany 257 44
>
GABON s.r.o.
Vhnoutova 2, Brno, 625 00
>
HBM Interier s.r.o.
Svratouch 246, Svratouch, 539 42
>
HEZKÝ DOMOV s.r.o.
Za Vodojemem 22, Brno-Bosonohy 64200
>
Holoubek Petr-truhlářství

Holoubek Petr-truhlářství

Jsme truhlářství založené v roce 1996 zabývající se výrobou zakázkového nábytku, především kuchyňských linek, vestavných skříní a kancelářského nábytku, ale samozřejmostí je dodání kompletního vybavení interiérů (dětské pokoje, koupelny, šatny,...). Zabýváme se též výrobou stavebně truhlářských prvků  z masivního dřeva jako jsou dveře, eurookna, špaletová okna, schody, pergoly, atd.  Dle požadavků zakázníka navrhneme interiér a zpracujeme grafický návrh. Konzultace rádi poskytneme, samozřejmě zdarma.

Dolní Radouň 57, Jindřichův Hradec, 377 01
>
Houzar Vladimír
Náměstí 63, Nová Říše, 588 65
>

Hvězda Jiří

Zabýváme se výrobou atypického nábytku na zakázku. Jde o kuchyňské linky, ložnice, dětské pokoje, obývací stěny, skříně, botníky, předsíňové stěny a další nábytek z lamina. Vše Vám vyrobíme přesně podle Vašich představ. V případě potřeby Vám rádi poradíme. 

Rudka 117, Domašov u Brna, 664 83
>
Chytka František

Chytka František

Firma Truhlářství Fr. Chytka, zabývající se individuální zakázkovou výrobou kuchyňských linek a ostatního nábytku dle přání zákazníka nebo architekta, byla založena v roce 2000.
V roce 2010 jsme vyrobili 70 kuchyňských linek pro zákazníky z Jindřichova Hradce, Prahy, Brna, Třebíče a okolí.
Pracujeme výhradně s kvalitním kováním Blum, Hettich. Materiály použity při výrobě pochází od předních výrobců, jak z tuzemska, tak i ze zahraničí.
Standartní záruka je 24 měsíců. Naše firma poskytuje na nábytek určený do bytových prostorů 5letou záruku a na nábytek do komerčních prostorů 3letou záruku.

Valeč 150, Valeč, 675 53
>
Podnásepní 466/1d, Brno 60200
>
Igor Suchomel

Igor Suchomel

Jsme rodinná firma na trhu již od roku 2002. Zakládáme si na kvalitě a spokojenosti zákazníka. Od zaměření a 3D návrhu až po realizaci.

Heroltice 138, Vyškov, 682 01
>
Košinova 103, Brno, 612 00
>
Za Školou 201, Domašov, 664 83
>
Ing. Lubomír Zdráhal

Ing. Lubomír Zdráhal

Specializujeme se na zakázkovou a malosériovou výrobu nábytku, včetně komplexní realizace bytových  i komerčních interiérů. Více jak 20 let působení na trhu poukazuje na stabilní zázemí firmy se schopností garantovat zákazníkovi adekvátní kvalitu, jak při součinnosti v projednávání modelových situací, tak  i samotné realizaci jednotlivých studií.
Disponujeme kompletní výrobní kapacitou nesoucí za cíl uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Zakládáme si předně na atypickém řešení návrhů a precizním řemeslném provedení v každém detailu, aby výsledek exaktně korespondoval s tužbou zákazníka. Navíc klademe důraz na individuální přístup u každé zakázky od návrhového řešení až po realizaci.

Vinohradská 1022, Nivnice, 687 51
>
INTER - EX s.r.o.

INTER - EX s.r.o.

Praxe v oboru 23 let. Zajišťujeme komplexní řešení nábytku na zakázku od zaměření, grafického návrhu,instalačního plánku až po montáž.
Záruční a pozáruční servis. Nejdůležitějším posláním firmy je spokojenost zákazníka.

Nesovice 321, Nesovice, 683 33
>
Interier RM

Interier RM

Jsme na trhu již od roku 1993 a celou dobu se snažíme o to, aby se k nám zákazníci vraceli. Je pro nás důležitá oboustranná spokojenost. Věnujeme se především zakázkové výrobě nábytku. Vyrábíme a dodáváme především zakázkové kuchyně, kancelářský nábytek a bytový nábytek.

Masarykovo nám. 35, Letovice, 679 61
>
Interiéry Tesař TTK s.r.o.

Interiéry Tesař TTK s.r.o.

Úspěch v našem oboru je závislý na dokonalém zvládnutí řemesla. Naše vysoké nároky jsou vyhledávanou inspirací pro architekty a designéry. Jsme nakloněni každé tvořivé myšlence, která dílo posune k vysoké estetické hodnotě. Očekávejte vynikající poměr ručního zpracování a inovativních nápadů. Od interiérového nábytku až po stavební prvky. 

Kváskovice 2, Strakonice, 386 01
>
INTEX , výrobní družstvo

INTEX , výrobní družstvo

Hlavní náplní je zakázková výroba vysoce kvalitního dřevěného, čalouněného i kovového nábytku. Po více než 20.leté historii jsme zrealizovali několik desítek velmi náročných realizací. Ať se již jednalo o hotelové komplexy, byty či rodinné domy. Část realizací je k nahlédnutí na těchto stránkách. Za dlouhou dobu naší existence spolupracujeme s mnoha špičkovými architekty a designéry, které Vám můžeme doporučit pro zpracování návrhu se specializací na různé styly. 

Koželská 601, Ledeč nad Sázavou, 106 00
>

Inteza

Naše firma je rodinná a působí na trhu od roku 2002. Zabýváme se především výrobou a montáží kuchyní, prodejem interierových dveří s partnerskou firmou Zlomek a následnou montáží, pak dále vyrábíme na zakázku obývací pokoje, vestavné skříně, dětské pokoje, kanceláře a nábytek do komerčních prostor. Nabízíme širokou škálu barev a dřevodekorů, z laminovaných materiálů, ale také z dýhy a masivního dřeva a to vše i ve vysokém lesku.

Masarykova třída 1195, Veselí nad Moravou, 698 01
>
Pod šachtami 313, Příbram, 26 101
>
Ivo Juřík

Ivo Juřík

Stolařství Hvozdná se zabývá výrobou interiérů a stavebním stolařstvím včetně montáže. Interiéry zpracujeme od projektové dokumentace, vizualizaci, po kompletní realizaci zakázky. Interiér realizujeme včetně podlah (pokládka lina, laminátových nebo masivních podlah) přes zárubně až po vybavení nábytkem na míru. Stavebním programem Stolařství Hvozdná jsou konstrukce pergol, přístřešků, dětská hřiště. Pro vaši stavbu vyrobíme schodiště včetně zábradlí či vchodové dveře z masivu, dle vašich požadavků na použitý druh dřeva (dub, buk, jasan), nebo typ Cpl laminátu. Dopravu zajištujeme vlastní dodávkou k zákazníkovi. 

Hvozdná 347, Hvozdná, 763 11
>
U zbrojnice 808/14, Brno-Chrlice, 643 00
>
Jan Černý

Jan Černý

Naše firma se věnuje výhradně zakázkové truhlářské výrobě. Jedná se převážně o kuchyňské linky (včetně spotřebičů), schody a schodiště, různá zábradlí (balkónová nebo schodišťová), dřevěné a plovoucí podlahy, okna, dveře, obývákový a kancelářský nábytek, skříně, komody, postele, vestavné skříně apod.. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru.

Dr.E.Beneše 553, Sezimovo Ústí I, 391 01
>
Jan Valenta

Jan Valenta

V každém výrobku je kus našeho SRDCE DřevoDeko. Snažíme se dělat práci poctivě podle starých osvečených postupů a tradic. Pro nás je vždy spokojenost zákazníka na prvním místě 

Milešov 2, Krásná Hora nad Vltavou, 262 56
>
Jan Volf
Třebotovice 2431, České Budějovice, 370 06
>
Jan Vondrášek
Školní 124, Příbram, 26 101
>
Jan Žák

Jan Žák

Zabývám se již řadu let výrobou a montáží nábytku na míru. Zakládám si na precizní výrobě z kvalitních materiálů a garantuji profesionální přístup od zaměření po předání hotové zakázky. Na přání zpracuji grafický návrh.
Předběžná kalkulace zakázky samozřejmostí. Nevlastním vzorkovou prodejnu ani zaměstnance, tím minimalizuji náklady, což mi umožňuje vyrábět kvalitní nábytek za přijatelné ceny. Mým cílem je spokojený zákazník, funkční a precizně vyrobený nábytek s dlouhou životností a seriózní přístup. Na Vaše přání mohu zajistit stavební úpravy či připojení spotřebičů.

V Luhu 301, Zruč, 330 08
>
Jaromír Chovančík

Jaromír Chovančík

Specializujeme se zejména na výrobu funkčního a designově zajímavého nábytku a také na kompletní řešení a to jak klasických tak atypických interierů. Zakládáme si zejména na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a na vysoké kvalitě naší práce. Stavíme na dlouholetých zkušenostech a naše práce je pro nás zábavou a každodenní výzvou. Máme také řadu originálních nápadů a jsme proto schopni klientům poradit v oblastech praktické využitelnosti i designu nábytku. Díky vlastní stolařské dílně navíc můžeme regovat na přání našich klientů velice pružně.
Bude nám potěšením, pokud se i Vy zařadíte k našim spokojeným klientům.

Lípa 17, Lípa, Želechovice nad Dřevnicí, 763 11
>
Jaroslav Budka
Na Vyhlídce 1084, Sedlčany, 264 01
>
Dolní Jablonná 33, Přibyslav, 582 22
>
Jaroslav Hort

Jaroslav Hort

Zabýváme se zakázkovou výrobou, zejména kuchyní, skříní a veškerého interiérového i exteriérového nábytku na míru. Samozřejmostí je individuální přístup ke všem zákazníkům včetně osobního zaměření, dopravy i realizace.  Preferujeme osobní a přátelský přístup, kvalitní práci a spokojeného zákazníka.

Studenec 11, Studenec, 675 02
>
Jaroslav Janeček

Jaroslav Janeček

Řídíme se heslem „rychlost, kvalita, moderní vzhled“. Pokud hledáte právě toto, naše „zlaté české ručičky“ čekají právě na Vás. Pracujeme s kvalitním LTD materiálem a používáme kování např.Blum, Hettich.. Jsme zakázková výroba, proto si poradíme s každou nerovností, a překážky pro nás nehrají žádnou roli.

Prostějovská 248, Prostějov, 798 02
>
Větrovy 44, Tábor, 390 01
>
Chlum u Křemže 199, Křemže, 382 03
>
Jaroslav Matoušek
Křepice 300, Křepice, 691 65
>
Jaroslav Sedlák

Jaroslav Sedlák

Jelikož se specializujeme na zakázkovou výrobu je každý projekt specifický a designově originální. Prvotním cílem každé nové zakázky je vždy spokojený zákazník.

Výšovice 95, Výšovice, 798 09
>
Jaroslav Svoboda

Jaroslav Svoboda

Naše firma s více než dvacetipětiletou tradicí Vám může nabídnout zkušenosti ve veškeré truhlářské výrobě. Zabýváme se zakázkovou a malosériovou výrobou klasického sortimentu truhlářských výrobků. Za dobu naši existence jsme vyhověli mnoha našim zákazníkům - občanům i institucím. Zařízení a truhlářské výrobky vyrábíme podle Vašich představ nebo návrhů Vašeho architekta, případně navrhneme nábytek na míru. Samozřejmostí je zpracování cenové nabídky. 

Dlouhá 2, Březová nad Svitavou, 569 02
>
Nová Dědina 10, Konice, 798 52
>
JiMaRa s. r. o.

JiMaRa s. r. o.

Jsme rodinná firma z jižní Moravy. Specializujeme se na zakázkovou výrobu interiérového nábytku, návrhy a realizace designových typů.

Ždánská 219, 685 01 Bučovice–Kloboučky
>
Jindřich Exler
Sentice 78, Tišnov, 666 03
>
Jindřich Joska

Jindřich Joska

Truhlařina, to je dřina! Aby nebyla. Vždyť tak to má být u každého poctivého řemesla. Vyrábět stavebnice do krabice? Ani ne. Raději vzít do rukou dřevo, kus přírody, a přenést ho do Vašeho příběhu.  Oprášil jsem staré řemeslo a dal do něj vše co umím. Tvrdou práci, poctivost a trochu té upřímnosti.

Rosovice 98, Rosovice, 262 11
>

Jiří Heimlich

Splníme Vaše sny o nábytku

Dolní Dubňany 128, Tulešice, 671 73
>

Jiří Heřmanský

Truhlářství, podlahářství Jiří Heřmanský se zabývá individuální výrobou atypického nábytku dle požadavků zákazníka. Sortiment produktů sahá od interiérového nábytku, schodišť přes zahradní architekturu až po vybavení nábytkem specializovaných prodejen. Vyrábíme z tradičních materiálů - masiv, z materiálů moderních - laminových desek, dýh i z exklusivních dřevin. 

Pančava 264, Otnice, 683 54
>
Jiří Hřebíček
sídl. Vajgar 721, Jindřichův Hradec III, 377 01
>

Jiří Chmela

Jsme na trhu  od roku 1998 a naším krédem je kvalitně realizovat přání našich zákazníků. Naší hlavní specializací jsou kuchyně, obývací a dětské pokoje, ložnice, kde v případě přání klienta přinášíme komplexní řešení na míru. Vše jsme realizovali již v několika provedeních. Naše práce je pro nás potěšení. Rádi Vám na míru zhotovíme cokoliv, co vám zkrášlí a zpříjemní váš domov.

Paseky 634, Želechovice nad Dřevnicí, 763 11
>
Štěpánov nad Svratkou 50, Štěpánov nad Svratkou, 592 63
>
Antonína Dvořáka 1017/7, Blansko, 678 01
>
Na Sušírně 411, Kamenice nad Lipou, 394 70
>
U háje 381, Mirovice, 398 06
>
Bolzanova 1952/5, Znojmo, 669 02
>
Jiří Říha

Jiří Říha

Zabývám se zakázkovou výrobou nábytku, zrealizuji interier Vám přímo na míru: kuchyňské linky, obývací pokoje, zádveří, dětské pokoje, pracovny, šatny, ložnice, aj. Zakládám si na osobním přístupu při hledání cesty vedoucí ke splnění Vašich přání, kladu důraz na práci s detailem a kvalitní řemeslné provedení. Seznámím Vás s materiály a kováním, jejich vlastnostmi, vhodností použití a cenami. Doporučím Vám vhodné řešení. Společným výběrem se budete podílet na výši ceny Vaší zakázky. Budete mít přehled o tom, co tvoří konečnou cenu, a budete ji moct měnit výběrem jiného kování nebo materiálu. Při řešení Vašeho interiéru, novostavby, rekonstrukci, nabízím i možnost využití služby designéra.

Božkovská 34/829, Plzeň, 326 00
>

Jiří Vespalec

Zakázkové Truhlářství Jiří Vespalec působí na trhu od roku 2008. Hlavní činností truhlářství je zakázková výroba nábytku. Vyrábíme kuchyně na míru, interiérový nábytek, vestavné skříně, dveře, schodiště, pergoly, ale i atypické interiéry a vybavení komerčních prostor. Samozřejmostí je 3D vizualizace celého projektu. Věříme, že u nás najdete vše co potřebujete.

Petrovice 134, Petrovice, 672 01
>
Jiří Znojil

Jiří Znojil

Veškeré Vaše představy a mašlenky o bydlení umíme zhmotnit v realitu a vytvořit tak útulný domovov o kterém už nemusíte snít.

Otaslavice 516, Otaslavice, 798 06
>

Josef Brabec

Jsme rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou bytového nábytku a truhlářských výrobků z masivu.  V současné době je hlavní náplní výrobního programu realizace zakázkových interiérů a kusového nábytku dle zadání a požadavků zákazníka. Nové výrobní technologie, prvotřídní materiál, kvalitní kování a v neposlední řadě individuální a zodpovědný přístup ke každé zakázce, to vše vytváří v konečném celku spolehlivý, fungující a kvalitní produkt, který našim zákazníkům nabízíme.

Kojčice 10, Kojčice, 394 09
>
Lažánky 149, Lažánky, 664 71
>
Josef Buček - truhlářství
Sudoměřice 15, Sudoměřice, 696 66
>
Sehradice 158, Dolní Lhota, 763 23
>
Josef Myšička

Josef Myšička

Truhlářství Jantar Havlíčkův Brod nabízí zakázkovou výrobu nábytku. Nabízíme výrobu kuchyní, dětských pokojů, ložnic a další zakázkový nábytek pro vybavení domu, dále vyrábíme zařízení kanceláří, barů, heren. Kuchyně jsme schopni navrhnout, vyrobit a namontovat. Vše podle přání zákazníka od jednoduchých sestav až po složité zakázky. 

Bělohradská 1424, Havlíčkův Brod, 580 01
>

Josef Nováček

Záleží nám na kvalitě a vyrábíme funkční originál podle přání zákazníka.

Luby 105, Klatovy, 339 01
>
Josef Oliva
Dambořice 577, Dambořice, 696 35
>

Josef Růžička

Vážení zákazníci, jsme truhlářská dílna zabývající se převážně zakázkovou výrobou nábytku a realizací interiérů na míru.V menší míře se zabýváme malosériovou výrobou kusového nábytku a bytových doplňků. Naše firma vznikla v roce 1997 a od prvopočátku se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka vysokým standardem a kvalitou provedené práce. Doufám že nám budete příznivě nakloněni, a na spolupráci se těší majitelé firmy.

Nové dvory 416, Náměšť na Hané, 783 44
>

Josef Sousedík

Společnost SOUSEDÍK interiter se zabývá realizací interiérů. Profesionálně zpracovávanými architektonickými projekty, jako jsou: hotelové komplexy, restaurace, prodejny, kancelářské prostory a v nemalé řadě rodinné domy.

třída 3. května 570, Zlín-Malenovice, 763 02
>

Josef Vašíček

Z široké nabídky moderních dekorů lamina pro Vás vyrobíme vestavěné skříně, kuchyňské linky, nábytek do obývacího pokoje, ložnice i dětské pokoje. Pro Vaši firmu kancelářský nábytek, vybavení obchodních prostorů. Zrealizujeme vše, co Vám fantazie dovolí!

Dolní Rozsíčka 11, Dolní Rozsíčka, 592 51
>
Radňovice 74, Nové Město na Moravě, 59231
>
Juhas truhlářství s.r.o.

Juhas truhlářství s.r.o.

Kvalitní výrobky a služby, seriozní jednání – 20 let práce pro Vás se stejným telefonním číslem. Vstřícnost, téměř doživotní  záruka. Všechny výrobky opravdu na míru, nedržíme se velikostí  polotovaru.

Zborov 67, Ledenice, 370 06
>
Deblín 211, Deblín, 664 75
>
Karel Fulín

Karel Fulín

Naše firma působí na trhu od roku 1992. Naším cílem je spokojenost zákazníků a proto děláme vše dle jejich přání. Specializujeme se na zakázkovou výrobu veškerého nábytku dle přání zákazníků. Nábytek vyrábíme z lamina, dýhy, masívu, laminátů, sibu folií. Nebráníme se novým technologiím a uděláme vše pro vaši spokojenost.

Kouty 17, Heřmaničky, 257 89
>
Bačkov 37, Bačkov, 582 91
>
U Kaštanu 1431, Humpolec, 396 01
>
KLVAŇA - nábytek s.r.o.

KLVAŇA - nábytek s.r.o.

Chceme investora překvapit, zaujmout a nadchnout individuálním a profesionálním přístupem, nadčasovým a praktickým designem a špičkovou kvalitou řemeslné práce.

Křenová 89/19, Brno - Trnitá, 602 00
>
Kolbert & Daněk

Kolbert & Daněk

Výrobou nábytku a kuchyní na míru se zabýváme od roku 2006 a po celou dobu se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb. Materiály zpracováváme strojově i ručně s největší pečlivostí, jelikož jen poctově odvedená práce ze špičkových materiálů za reálnou cenu je zárukou, že se k nám jako spokojený zákazník vrátíte.

Třída Kpt. Jaroše 2a, Brno-střed, 602 00
>
KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

Jsme mezinárodní výrobce nábytku, který má v Česku více než dvacetiletou tradici. Specializujeme se na výrobu vestavěných skříní a šatníků do mnoha typů interiérů, k nimž patří nejen byty a domy, ale i kanceláře či hotely. Jsme ojedinělí v tom, že nabízíme luxusní skříně na míru z dýhy, ale i levnější varianty z lamina.

Kromě výroby skříní a šatníků se zabýváme také výrobou obývacích stěn, knihoven, dělicích dveří či praktických doplňků do skříní. Při práci čerpáme z dlouholeté tradice plné hledání individuálních řešení, která vyhovují rozličným požadavkům klientů.

Pracujeme s moderními dřevoobráběcími stroji a disponujeme efektivním logistickým systémem, díky čemuž dodáváme zakázky i do 6 dnů. 

Preslova 13, Praha 5 - Smíchov
>
Kourek Josef

Kourek Josef

Naše firma Truhlářství Kourek se zabývá zakázkovou výrobou kvalitních truhlářských výrobků do interiéru a exteriéru. Vše zhotovujeme na míru dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je individuální přístup, poradenství, zpracování nabídky a návrh.

Víska 11, Kněžice, 675 29
>
Kuchyňské linky s.r.o.
Vratislavovo nám. 11, Nové Město na Moravě, 592 31
>
Kytner Stanislav - truhlářství

Kytner Stanislav - truhlářství

Naše firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku již více jak 24 let, a to vše na přání zákazníka, v nejlepší kvalitě. Nabízíme zákazníkovi výrobu kuchyní, vestavných skříní, obývacích stěn, ale i vybavení kanceláří, lékáren, ordinací a jiné. Nezbytnou samozřejmostí jsou návrhy, montáž a doprava.

Nedvědice 190, Nedvědice, 592 62
>
KZD interier s.r.o. Bezděkov

KZD interier s.r.o. Bezděkov

Naše firma působí na trhu 10 let a splnila již stovky přání našim zákazníkům. Specializujeme se především na výrobu kuchyňských linek a nábytku na míru, jak z lamina a dýhy, tak i ze dřeva s kompletní výbavou. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně od zaměření prostoru,přes 3D návrh až po konečnou realizaci zakázky. I Váš domov dokážeme zpříjemnit a oživit kusem nového nábytku.

Bezděkov 13, Pavlov, 589 01
>
Plešivec 354, Český Krumlov, 381 01
>
Ladislav Ježek
Hamerska 384, Želinice nad Doubravou, 582 62
>
Ladislav Londák
Prachatická 27, České Budějovice
>
Ladislav Zicha
Osvobození 473, Želechovice nad Dřevnicí 763 11
>

Ladislav Župka

20 letá praxe ve výrobě nábytku. Nabízím individuální přístup, kvalitu výroby a dodržení sjednaných termínů!!
Zakázková výroba = kvalitní, precizní práce s využitím prostoru a nábytek padnoucí do každého prostoru, kladu důraz na detail. Vyrábím kuchyňské linky, vestavěné skříně,  postele, obyvací stěny, dětské pokoje, kancelářský nábytek  a další nábytek dle přání zákazníků.

Družstevní 888/13, Ivanovice na Hané, 683 23
>
LAMÉ - Dobšíček Jaroslav

LAMÉ - Dobšíček Jaroslav

Na trhu působíme od roku 1991. Řadíme se v České republice mezi středně velké firmy s vlastním zázemím, výrobní halou a prodejnou. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží kuchyňského nábytku, vestavných skříní, interiérů apod.
Snahou firmy je zaručit vysokou kvalitu, za odpovídající cenu a dodání zakázek v  předem domluveném termínu.

Hraniční 1282, Břeclav, 691 41
>
LD interier

LD interier

Obohatíme i Váš dům, či byt.
Základní naše filosofie je zachování si dobrého jména u zákazníků v regionu, založeného především na kvalitě výroby a splnění jejich požadavků.

Děbolín 72, Děbolín, 377 01
>
LENA Nábytek s.r.o.

LENA Nábytek s.r.o.

Spokojený zákazník, to je na prvním místě. Naším cílem je Vaše spokojenost.
Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Palackého 62, Holešov, 769 01
>
Lenka Sikorová
Třebovská 951/20, Mohelnice, 789 85
>

Leoš Tesař

Našim hlavním cílem je kvalita a spokojenost zákazníka. Zaměřujeme se na vybavení veškerého interiéru z lamina, dýhy a masivu.
Dokážeme splnit zákazníkova přání a proměnit jeho sny ve skutečnost.
Kvalita a precizně odvedená práce je pro nás hlavní prioritou, protože děláme práci, která nás baví a naplňuje.

Krnčice 38, Nové Syrovice 67541
>
Lermo Plus

Lermo Plus

Již přes 20 let vyrábíme nábytek na strojích špičkové kvality dle přání našich zákazníků na zakázku i seriově. Nabízíme ucelený program výroby postelí, skříní, komod a kuchyní. Naším cílem je moderní design, dokonalý servis a spokojený zákazník.

Sedlec 5, Žebrák, 267 51
>
Libor Jandera

Libor Jandera

Díky dlouholetým zkušenostem vyrábíme velmi kvalitní nábytek, na který poskytujeme záruku a dále i pozáruční servis.  Využíváme materiály renomovaných výrobců s dlouhou životností. Nejpoužívanější kování je možné porovnat na vzorovém nábytku u nás v provozovně v Drásově u Příbramě. Působíme v celém regionu příbramska a Prahy.¨Součástí naší nabídky je zaměření, 3D návrh nábytku, doprava a montáž.

Drásov 13, Příbram, 261 01
>
Petrovice 33, Nové Město na Moravě, 592 31
>

Libor Zapletal

Od roku 2007 se zabývám výrobou a montáží interiéru na míru, včetně dveří obložkových zárubní s velkým množstvím variant dekorů a typů prosklení. Realizujeme zakázky v celé České republice i na Slovensku. 

Vrbátky 270, Svatobořice, 696 04
>

Libor Zezulka

Jsme firma zabývající se výrobou kuchyňských linek, bytového a kancelářského nábytku. Naší specializací jsou především kuchyňské linky, které vyrábíme podle Vašich představ nebo návrhů Vašeho architekta, případně navrhneme přímo na míru. Mohou být celé z lamina, masivního dřeva, kombinované tzn. skříňky z lamina a dvířka z masivního dřeva.
Do těchto kuchyňských linek můžeme dle možností zabudovat Vaše stávající spotřebiče nebo nové námi dodané. V rámci zakázky je možné zajistit i práce elektrikářské.

Hojkov 90, Dušejov, 588 05
>
LITTES TT s.r.o.

LITTES TT s.r.o.

Naše firma se specializuje na zakázkovou truhlářskou výrobu již od roku 2003. Přesně podle zadání realizujeme zařízení pro váš byt, dům, ale i firmu. Pracujeme se špičkovým profesionálním vybavením, které vám pro realizaci dáme plně k dispozici.  Především vám však nabízíme dlouholeté zkušenosti, řemeslný um a poctivě odvedenou práci. Rádi vám poradíme a doporučíme vhodný materiál i řešení vybavení jakéhokoli prostoru.  Nejčastěji pracujeme s laminem, dýhou, umakartem, lakovanými MDF deskami i pravým dřevem. Při výrobě dáváme možnost kombinace sklu, nerezu, umělému i pravému kameni. Vše záleží jen na vaší představě. Vždy se budeme přednostně řídit vaším přáním. Dodržujeme veškeré sjednané termíny i cenu. Věříme, že spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší vizitkou.

Čakov, Dubné, 373 84
>
Lubomír Křivda

Lubomír Křivda

Hlavní činností naší společnosti je zakázková výroba a montáž nábytku z masivu, lamina a dýhy. Zakázkové výrobě se věnujeme již od roku 1997 a dle vašeho přání vyrobíme kuchyňské linky, obyvákové sestavy, vestavné skříně a jiný nábytek do interiéru i exteriéru.
Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Štefánikova 503, Bojkovice, 687 71
>
Luboš Karásek
Budějovická 1014, Jemnice, 675 31
>
Bohdaneč 129, Bohdaneč, 285 25
>
Lukáš Forch

Lukáš Forch

Výrobou interiérového nábytku se zabýváme od roku 2006. Naší specializací jsou převážně moderní kuchyňské linky a vestavné skříně, dále také obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, kanceláře... Do Vašich představ o bydlení promítáme naše mnohaleté zkušenosti s výrobou nábytku, praktické postřehy i vlastní nápady. Dbáme na kvalitu a preciznost provedené práce.

Slovácká 3, Mutěnice, 69611
>
K rybníčku 271, Zruč, 330 08
>
Lukáš Poul
Radňovice 27, Radňovice, 592 31
>
Vladislav 174, Vladislav 67501
>
Luční 19, Brno, 616 00
>
Marek Jána
Záhoří 67, Písek, 39 701
>
Marek Lepšík

Marek Lepšík

Protože nás to baví a je to na naší práci znát :-)

K.Čapka 573, Volyně, 387 01
>

Marek Vévoda

Naše firma se prezentuje na trhu od roku 2002. Důslednost dodržovat přání našich zákazníků a precizní zpracování našich výrobků je podloženo dlouholetým generačním procesem předávaní zkušeností.

Masarykova 419, Němčice nad Hanou, 798 27
>

Marian Hauser

Firma truhlářství Hauser, působí na trhu od roku 2004. Od počátku se zabýváme převážně zakázkovou truhlářskou výrobou z masivu, lamina, dýhy s použitím kvalitního kování, plastových, skleněných a kovových doplňků.
Snažíme se maximálně vyhovět všem požadavkům našich zákazníků a jsme rádi, že se k nám stále vracíte s novými projekty. Doprava a montáž výrobků je samozřejmostí.
Na spolupráci se těší pracovní kolektiv firmy Truhlářství Hauser.

Velká Turná 28, Strakonice, 386 01
>
Všemina 287, Všemina, 763 15
>
Dlouhé 103, Dlouhé 59255
>
Martin Franěk
Bratčice 9, Bratčice 66467
>
Senožaty 71, Senožaty, 394 56
>
Černý les 40, Dražice, 291 21
>
Martin Novotný INTERIÉRY NOVOTNÝ
Třída E. Beneše 279, Soběslav, 392 01
>
Komenského 298, Židlochovice, 667 01
>
Martin Závodník

Martin Závodník

Naše firma se zabývá zejména výrobou kvalitních kuchyní, vestavných skříní, ložnic, dětských pokojů,
ale i komerčních prostor od roku 2000. Po celou tuto dobu se snažíme zvyšovat nejen kvalitu našich výrobků, ale i služeb. Pro výrobu nábytku používáme výhradně kvalitní a prověřené materiály.
Nabízíme Vám zdarma konzultaci – můžete se tedy sami rozhodnout, zda si necháte zpracovat
profesionální návrh Vašeho interiéru včetně vizualizací, výkresů pro výrobu nábytku,
příprav instalací a stavebních úprav. Koordinace termínů a prací při Vaší realizaci je pro nás samozřejmostí.

Lipůvka 288, Lipůvka 67922
>
Michalov 286, Stachy, 38 473
>
Mánesova 852, Hluboká nad Vltavou, 373 41
>
Ondráčkova 61, Brno, 628 00
>
Nová 32, Letovice, 679 61
>
Michal Šimák

Michal Šimák

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku pro vybavení bytů, rodinných domků, kanceláří, restaurací nebo obchodů. Podle vašich požadavků připravíme architektonickou studii a doporučíme materiál, ze kterého bude nábytek vyroben. Ctíme kvalitu a spokojenost zákazníků.

Soukopov 7, Doubravice nad Svitavou, 679 11
>
Řečice 140, Radešínská Svratka, 592 33
>
Na Dlouhé 244, Tábor-Horky, 390 01
>
MIKO - INTERIÉRY
Opařany 333, Opařany, 391 61
>

Milan Chvosta

Výrobou vestavěných skříní se zabýváme od roku 1999 a máme v tomto oboru bohaté zkušenosti, což se odráží od referencí našich klientů. Spokojenost zákazníka je pro nás jednoznačná priorita, kterou se řídíme od počátku naší činnosti. Vestavěné skříně mají široké a praktické uplatnění v domácnostech, tak i v kancelářských prostorách.

A. Kančeva 2540, Tábor, 390 02
>

Milan Kuba

Zabývám se výrobou veškerého bytového a kancelářského nábytku. Nabízím kuchyně, obývací stěny, vestavěné skříně, postele, ložnice i stoly. Provádím kompletní truhlářské práce, výrobu a montáž dveří či schodů. Samozřejmostí je zaměření, konzultace, cenová nabídka, doprava a montáž.

Okrouhlice 40, Okrouhlice, 582 31
>
Milan Kuchyňka
Lukovany 9, Lukovany, 664 84
>
Miloš Hůda
B.Němcové 1317, Strakonice, 386 01
>

Miroslav Benda

Každou zakázku zpracováváme s maximální péčí a dle tradičních truhlářských postupů. V naší truhlářské dílně se setkáte pouze s kvalifikovanými pracovníky, kteří absolvovali známé truhlářské školy. Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, jste tady správně! 

Větrná 807, České Budějovice, 370 05
>
Miroslav Ludačka

Miroslav Ludačka

Malá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zabýváme se především zakázkovou výrobou. Přání zákazníka je pro nás na prvním místě a vyrobíme cokoliv - od poličky až po vybavení interiéru domu, chalupy či zahrady. Ručíme za kvalitní a funkční provedení zakázky, přesné dodací lhůty a našim prvořadým cílem je spokojený zákazník.

Zdenice 44, Nebahovy, 383 01
>
Habartice 12, Klatovy, 339 01
>
Miroslav Mikéska
Francova Lhota 29, Francova Lhota, 639 00
>
Miroslav Mikulík

Miroslav Mikulík

Zabýváme se výrobou českého nábytku, prodejem českých a slovenských sedacích souprav. V naší nabídce naleznete nábytek do ložnice, kuchyně, předsíně. Nabízíme skříně, konferenční a TV stolky, psací stoly. Provádíme grafické návrhy interiéru včetně zakázkové výroby.

Lipvá 692, Vranovice, 691 25
>
Střelské Hoštice 117, Střelské Hoštice, 38 715
>

Miroslav Rája

Jsem na trhu 15 let a mým krédem je kvalitně realizovat přání mých zákazníků. Specializuji se na výrobu kuchyní a výrobu nábytku na míru, včetně montáže. Kuchyně jsem již realizoval ve stovkách provedení. Rád Vám na míru zhotovím cokoliv, co vám zkrášlí a zpříjemní váš domov.

Hodějice 289, Slavkov u Brna, 684 01
>

Miroslav Rod truhlářství

Jsme schopni vyrobit nábytek dle vašich požadavků od polic do skříně až po kuchyňskou linku či celou kancelář.
Také jsme schopni zajistit hřiště,domečky,pískoviště a klouzačky pro vaše děti. Samozdřejností jsou cenové nabídky zdarma

Novákova 527/II, Jindřichův Hradec II, 377 01
>
Bohumíra Šmerala 9, Prostějov, 796 01
>
Školní 462, Zbraslav, 664 84
>
Branišov, Pelhřimov
>
Wolkerova 27, Prostějov 79601
>
Bří. Kotrbů 566/30, Střelice, 66447
>
Starohorská 1150/42, Oslavany, 664 84
>
Nábytek Kyselka s.r.o.

Nábytek Kyselka s.r.o.

25ti letá tradice naší rodinné firmy zaručuje kvalitu, spolehlivost, preciznost a tím co největší spokojenost zákazníků. 

Hlavní 181/35, Lelekovice, 664 31
>
Nábytek Pjaták s.r.o.

Nábytek Pjaták s.r.o.

Firma NÁBYTEK PJATÁK se specializuje na vestavěné skříně. Pole působnosti však zahrnuje i další směry dřevovýroby. Navrhneme, vyrobíme a dodáme nábytek a jakékoli interiérové prvky libovolné složitosti do obytných i komerčních interiérů. Zrealizujeme nábytek na míru do bytů, rodinných domů, obchodních provozů, kanceláří či pracoven i dle vašeho návrhu, rovněž  do atypického interiéru.

Brněnská 45/1959E, Hodonín, 695 01
>
Nábytek Polehla
Náves 13, Rapotice, 675 73
>
Neužil Stolařství

Neužil Stolařství

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, kuchyňské linky, vestavěné skříně, pokoje, ložnice v kombinaci s masivním dřevem. Z masivního dřeva vyrábíme stoly, komody, postele a další nábytek, který upravujeme do finalní podoby například drásaný nebo tesaný, finální povrchová uprava je dle požadavků klienta. Výrobou zakázkového nábytku se rodinná firma zabývá více než 26 let, jsme schopni realizovat malé i větší zakázky. Naší předností je individuální přístup k zákazníkům.

Březina 11, Křtiny, 679 05
>
NIKO v.o.s.

NIKO v.o.s.

Firma NIKO v.o.s. působí na českém trhu od roku 1993. Své zakázky zpracováváme s maximální racionalitou a dodržujeme vysoký standard kvality materiálů,dílenského zpracování a v neposlední řadě i montážních prací.
Individuální přístup k zákazníkům patří k základním bodům naší obchodní strategie.Proto se kromě typizované výroby zybýváme i poradenstvím,návrhy a vývojem speciálních nebo atypických výrobků. Na přání zákazníka zajišťujeme dopravu a instalace výrobků po celé České Republice.

Nádražní 245, Slavičín, 763 21
>
NOVOSPOL s.r.o.

NOVOSPOL s.r.o.

Naše firma Novospol s.r.o.se již přes 20 let snaží plnit přání našich zákazníků. Naší náplní jsou zakázky na míru, ať již z lamina,dýhy tak i z masivního dřeva. Realizovali jsme mnoho restaurací,kanceláří,kuchyní,ložnic,dětských pokojů, schodišť,pergol,zahradnich domků atd. Naším cílem je vždy spokojený zákazník.

5/9/0597, Blučina, 664 56
>
Oldřich Šujan

Oldřich Šujan

Jsme rodinná firma a truhlářství se věnujeme již od roku 1992. Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu.
Práce se dřevem je naší Vášní a rádi vytváříme nové, krásné a kvalitní výrobky, které Vám budou dobře sloužit a dělat radost řadu let.

Otavská č.3, Č.Budějovice, 370 11
>

Ondřej Buňata

Zabýváme se výrobou a designem interiérového nábytku, kuchyní, vestavěných skříní a dalších. Od návrhu až po realizaci na míru. Vyrobíme také interiérové dveře, různé solitéry, či designové výrobky.
Použité materiály můžou být individuální dle vkusu a potřeb zákazníka. Od masivního dřeva a jeho různých povrchový úprav, až po různé deskové materiály.

Křelovice 108, Křelovice, 394 45
>
Ondřej Hrnek

Ondřej Hrnek

Naše firma má 9ti letou existenci na trhu výroby nábytku na zakázku. Vyrábíme a navrhujeme nábytek do interiérových bytových i komerčních prostor. Nabízíme služby poradenství, zaměření prostoru, grafické vizualizace, samotnou výrobu a montáž, tak i dodání spotřebičů. Všechny zmíněné služby s maximální péčí, tak aby byl výsledek 100% a i náročný zákazník maximálně spokojen. Cestou k dokonalému výsledku je poctivá práce.

I. Olbrachta 1, Hodonín, 695 01
>
Ondřej Peterka
Sepekov 367, Sepekov, 398 51
>
P-MASIV s.r.o.
U Kapličky 266, Nové Veselí 59214
>
Dolní chalupy 636, Hrotovice, 675 55
>
Kout 190/488, Troubky 751 02
>
Plavnická 38, Kamenný Újezd, 373 81
>
Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Již od roku 1991 pro vás vytváříme výrobky poctivého stolařského řemesla se 100% funkčností. Každá naše zakázka je vlastně originální dílo, které vzniká ze směsi zručnosti, zkušenosti a kvalitních materiálů. Své představy u nás nechávají zrealizovat také architekti, kteří od nás očekávají vždy 100% přesnost a kvalitu. Kromě čtyř generací zkušeností, máme k dispozici zároveň moderní nástroje a výrobní postupy. Ze dřeva, lamina, MDF a jiných materiálů vám vyrobíme cokoli právě potřebujete.

Diváky 140, Diváky, 691 71
>

Pavel Blažík

Hlavním cílem naší firmy je kvalita práce, přijatelná cena a v neposlední řadě spokojený zákazník. Doufáme, že i vy se stanete našimi zákazníky. 

Na větřáku 690, Jedovnice, 679 06
>
Pavel Bonisch
Bydžovská 301, Planá nad Lužnicí, 391 11
>
Pavel Dragoun A-MAX
Kpt. Sochora 123, Tábor, 390 03
>
Pavel Hoch
Zahradní 217, Borek, 370 10
>
Lesov 101, Sadov, 360 01
>
Kovalovice 79, Kovalovice, 664 06
>
Pekař Zbyněk

Pekař Zbyněk

Kvalitní výroba nábytku nespočívá jen v tom, že je zákazník spokojený, ale především v tom , že se k nám znovu a rád vrací. Naše znalosti a zkušenosti jsou podloženy dlouhými generačními kořeny sahajících hluboko do minulosti.

Čelčice 145, Klenovice na Hané, 798 23
>
Žižkova 280, Havlíčkův Brod, 58001
>
Tušť 147, Suchdol nad Lužnicí, 378 06
>

Petr Dřevěný

Není nábytek jako nábytek a proto vyrábím kvalitní nábytek z vašich vybraných produktů a materialů.

Růžová 484, Ladná, 691 46
>
Trnava 325, Trnava, 763 18
>
Lobodice 118, Lobodice 75101
>
Písecká 368, Bechyně, 391 65
>
Okružní 969, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01
>
Dolní Město 309, Dolní Město, 582 33
>
Sokolovská 1534, Sezimovo Ústí II, 391 02
>
Petr Krchňák

Petr Krchňák

Hlavním cílem naší firmy je maximální možná kvalita montáže za přijatelnou cenu a s tím související spokojenost zákazníka.

Palackého 28, Blansko, 678 01
>
Petr Macek

Petr Macek

Velkou předností firmy je schopnost reagovat i na každou specifickou zakázku.
Držíme se hesla: Vyrábíme na míru vaší peněženky.

Lutonina 127, Lutonina, 763 12
>
Petr Maňur

Petr Maňur

Firma Truhlářství Petr Maňur byla založena v roce 1996 a zabývá se stavebně truhlářskou výrobou a výrobou nábytku do interiérů. Při návrzích dáváme přednost lidskému vkusu, citu a řemeslné zručnosti. 

Znojemská 51, Dobšice, 671 82
>
Budovatelská 1079, Prachatice 38301
>
Rodinov 43, Rodinov, 394 70
>

Petr Pišl

V dnešní době je konkurence v oblasti výroby nábytku veliká. Najít však zodpovědného truhláře, který odvede kvalitní práci do zdárného konce a ke spokojenosti zákazníka už není tak jednoduché. Vyrábíme nábytek z lamina, ale raději se zaměřujeme na výrobu nevšedních tvarů z netradičních materiálů. Vtisknout stávajícímu prostoru nový vzhled a charakter je pro nás výzvou.

Štěrkoviště 1295, Otrokovice, 765 02
>
Kojčice 58, Kojčice, 394 09
>
Petr Stropnický
Zadní Zborovice 5, Strakonice, 38 601
>
Petr Tichý
Lůžkovice 7, Zlín 76311
>

Petr Toman

Jsme na trhu 15 let a naším krédem je kvalitně realizovat přání našich zákazníků. Naší hlavní specializací jsou kuchyně, kde v případě přání klienta přinášíme komplexní řešení na míru. Kuchyně jsme již realizovali ve stovkách provedení. Rádi Vám na míru zhotovíme cokoliv, co vám zkrášlí a zpříjemní váš domov.

Nad Lomnicí 1107, Blatná, 388 01
>
Moravské Prusy 141, Vyškov, 682 01
>
Zahradní 726/1, Velké Pavlovice, 691 06
>

PETRÁŠ LADISLAV truhlářství

Naše firma je již třetí generací truhlářů a proto je naším zájmem dodávat kvalitní výrobky s dlouhou životností za přijatelnou cenu.

Husova 149, Nová Včelnice, 378 42
>
Pindjak Štefan
Na Vyhlídce 1188, Polná, 588 13
>
PKN nábytek, s.r.o.

PKN nábytek, s.r.o.

Cokoliv si vymyslíte, my vyrobíme.  Je pro nás důležité, aby zákazník byl spokojený nejen se vzhledem, ale také kvalitou a funkčností nábytku a všech komponent. 

Zlínská 1323, Vizovice, 763 12
>
1. května 106, Mikulov, 692 01
>
Pospíšil Marek
Hrotovická 204, Třebíč 67401
>

Postelia s.r.o.

Jsme český výrobce ložnicového nábytku s tradicí výroby od roku 2005. Specializujeme se na postele z masivu, komody, noční stolky, skříně a zdravotní matrace. Naše produkty můžete vybírat na internetovém obchodě www.spime.cz, nebo na některé z našich prodejen Praha, Brno, Plzeň, Tábor a Hradec Králové.

Radlická 2368/106, Praha 5, 150 00
>
POZIMOS, a.s.

POZIMOS, a.s.

Truhlářská dílna s dlouholetou tradicí se zabývá zakázkovou výrobou s důrazem kladeným na kvalitu a servis. Možnosti výroby a široká nabídka služeb umožňuje komplexní dodávky celých interiérů od dveří až po doplňky, včetně čalouněného nábytku.

K Pasekám 3663, Zlín, 760 01
>
PRAVAN,s.r.o.

PRAVAN,s.r.o.

Na trhu jsem již 16 let a specializujeme se na výrobu sklopných postelí a nábytkových sestav s těmito postelemi. Máme vlastní patent, bez designového kompromisu. Zakázky jsou realizovány každá dle konkrétních rozměrových, materiálových a designových požadavků. Každému zákazníkovi se trpělivě věnujeme tak, aby byl spokojen. Díky nám mohou být lidé obklopeni krásou a pořádkem i v malém bytě. Naše výrobky prověřili i nároční odběratelé z Německa a Švýcarska. Úspěch tkví v maličkostech a v kvalitních materiálech spojených originálním řešením.

Kolbenova 34, Praha 9, 190 00
>
Premio

Premio

Jsme správnou volbou pro Váš interiér! Zároveň s kuchyňskou linkou, vestavěnou skříní či jiným interiérovým vybavením Vám předáváme 20 let našich zkušeností. Vlastní výroba je zárukou těch nejpříznivějších cen i při použití nejkvalitnějších materiálů a technologií.

Plavská 490, Roudně, 370 07
>
Profi styl

Profi styl

V prvopočátku se firma zabývala opravami oken, dveří a nábytku. Postupem let se na základě požadavku zákazníků firma začala věnovat výrobě dveří, oken, schodišť, kuchyňských linek a ostatního nábytku a to jak z masivního dřeva, tak i z lamina. V současnosti jsme schopni dodat kompletní zakázku, často ve složitých detailech, kombinovanou s prací sklenářskou. Doplňky jsou z větší části domácího původu, podle potřeby je používáno celé řady dovozových komponentů např. laky, spotřebiče, kování, úchytky apod.
Na přání zákazníka přijedeme, zaměříme, poradíme, stanovíme předběžnou kalkulaci ceny a doporučíme nejvhodnější materiál. Zákazníkovi se snažíme vyhovět ve všem tak, aby byl s našimi výrobky i službami spokojen.

Panská 201, Jimramov, 592 42
>
Procházka Ladislav

Procházka Ladislav

Inspirace, spolehlivost, řemeslné zpracování, to vše je JuPro.

Luleč 120, Luleč, 683 03
>
Procházka Pavel

Procházka Pavel

Jsme truhlářská firma , která se zabývá kompletní realizací interiéru. Naším cílem je vytvořit co nejlepší prostor k bydlení a doplnit již existující interiér. Každému zákazníkovi je věnován individuální přístup.

Chyšky 118, Chyšky, 398 53
>
Radek Bogdálek

Radek Bogdálek

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku z lamina. Nabízíme výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, obývacích stěn, ložnic, dětských a studentských pokojů, kanceláří.
Vše na míru a dle Vašeho přání navrhneme, vyrobíme, smotujeme a dovezeme. 

Kollárova 23, Šlapanice, 664 51
>
Mstěnice 5, Maršovice, 257 56
>
Kochánov 26, Štoky, 582 53
>
Černovická 512, Chýnov, 391 55
>
Radek Kárník
Žižkovo Pole 115, Žižkovo Pole 58222
>
Radek Kříž

Radek Kříž

Nábytek Kříž je rodinná firma s tradicí od roku 1993. Jedinečnost této firmy spočívá v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.
Na základě vaší představy vám vytvoříme návrh možného řešení, včetně materiálového provedení, který následně realizujeme se zajištěním všeho potřebného k dokonalému výsledku a vaší spokojenosti.
Firma se specializuje na zakázkovou výrobu z kvalitních materiálů a kování. Máme na výběr z velkého sortimentu od LTD přes kamennou dýhu, kompaktní desky a spoustu dalších materiálů, včetně dodání spotřebičů a mnoha dalších doplňků.

Vážného 9, Brno, 621 00
>

Radek Moravec

Zákazníkovi slibuji osobní přístup a kvalitně odvedenou práci. Během své  15 leté praxe  jsem se setkal s mnoha zákazníky a největším zadostiučením pro mne je, že se většina z nich vrací. A nadále pokračujeme ve společném zvelebování jejich bydlení.  

Holašovice 66, Dubné - Jankov, 373 84
>
Radek Tvrdý

Radek Tvrdý

Naše firma je na trhu již 21 let. Zabýváme se převážně výrobou kuch. linek, ale není problém vybavit celý byt. 100% kvalita = 100% spokojenost.

Láz 78, Nové Syrovice, 675 41
>
René Rejšek

René Rejšek

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníků s kvalitou a cenou za zadanou zakázku.

Žitná 553, Město Touškov, 330 33
>
Richard Poláček

Richard Poláček

Nejlepší reklama je spokojený zákazník.

Hybešova 227, Újezd u Brna, 664 53
>
Robert Ochozka

Robert Ochozka

Máme vysoké standardy. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní péči od návrhu interiéru na míru až po precizní realizaci. Základní ideou je osobní přístup k zákazníkovi a tvorba prostoru, který přesně vyhovuje jeho individuálním potřebám. Zaměření zakázky, interiérové poradenství, odborná konzultace a návrh jsou poskytovány v rámci péče o zákazníka zdarma.

Střížov 6, Střížov, 374 01
>
Domoraz 1, Sušice, 34 201
>
Nádražní 326/II, Jindřichův Hradec, 377 01
>

Roháč & Fejta

Výroba nábytku na míru od zaměření, přes 3D návrhy až po montáž. Nábytek na míru, kuchyňské linky včetně spotřebičů, vestavěné skříně, stoly, postele. Interiéry na klíč, kuchyně, ložnice, obývací a dětské pokoje, koupelnový nábytek, kanceláře, recepce.

Železná 762/16a, Brno Horní Heršpice 619 00
>
Kluky 139, Kluky, 285 45
>
Roman Jirgala
Horní Dunajovice 249, Horní Dunajovice, 671 34
>
Roman Lébl

Roman Lébl

Firma Lébl se zabývá nejen vestavěnými skříněmi, ale i různými směry dřevovýroby. Podle návrhu zákazníka nebo dle naší nabídky vám vyrobíme nábytek na míru.

Otín 61, Jindřichův Hradec, 377 01
>

Roman Lukeš

Na trhu působíme přes 10 let, máme tedy bohatou praxi. Vyrábíme hlavně kuchyňské linky, vestavné skříně a ostatní nábytek z laminovaných desek.

Cekov 38, Cekov, 338 08
>
Zbýšov 39, Zbýšov, 683 52
>
Říha interiér spol. s r.o.
Majdalenky 844/7, Brno, 63 800
>
SALVETE spol. s r.o.
Písecká 506, Strakonice, 386 01
>
Seiler Ota

Seiler Ota

Naše přednosti vynikají u zákazníků, kteří žádají vysokou kvalitu výrobků a my věříme, že spokojený zákazník je ta nejlepší reklama pro naše truhlářství. Důkazem jsou toho stále se vracející naši stálí zákazníci. Naší snahou je si neustále udržovat vysokou kvalitu zakázkové výroby k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Červené Janovice 194, Červené Janovice, 285 42
>
Hodonínská 21, Brno, 617 00
>
Severa Zdeněk - stolařství

Severa Zdeněk - stolařství

Každá nová zakázka je pro nás výzvou – je pro nás radostí vyrobit kvalitní, estetický a účelný nábytek dle požadavků zákazníka, případně dle návrhu architekta. Opracováváme masiv, dýhu, LTD, ale i netradiční materiály jako OSB desky, překližku, doplněné sklem, kovovými doplňky, moderním kováním a osvětlením. Vyrábíme atypický nábytek a doplňky do kanceláří, bytů, interiérů a exteriérů.

Velatice 151, Tvarožná, 664 05
>
Sid Interier
Purkratice 17, Písek, 39 701
>
Skříně na míru, s.r.o.

Skříně na míru, s.r.o.

Naše firma Skříně na míru, s.r.o. vám již řadu let nabízí své kvalitní služby. Specializujeme se zejména na vestavěné skříně na míru, šatní skříně, obývací pokoje, komody, kuchyňské linky, televizní stěny a veškerý nábytek na míru.  Víme že náš přístup přináší nejen dobré jméno a pověst, ale zejména Vaši spokojenost s výsledky a kladné ohlasy.

Za myslivnou 439, Pozořice, 664 07
>
Slovák Pro-Interiér, s.r.o.

Slovák Pro-Interiér, s.r.o.

Dobrá pověst je lepší než peníze.
Naše komunikace se zákazníky je pro nás důležitá. Preferujeme osobní kontakt, abychom lépe pochopili představy zákazníka a pomohli mu je realizovat.

Brněnská 196, Těšnov, 666 01
>
SPRINT ZLÍN, spol., s. r. o.
Míškovice 182, Míškovice, 768 52
>
Stanislav Sedlák
Kobeřice 83, Kobeřice 68356
>
Hodějice 16, Hodějice 68401
>
STANOS , s.r.o.

STANOS , s.r.o.

Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.
Umíme navrhnout a zrealizovat interiér dle přání a požadavků zákazníka od vizualizace až po montáž.

Slunečná 1, Svitavy, 568 02
>
Stolařství  Jun a synové s.r.o.
Stará Osada 540, Zastávka, 664 84
>
STOLAŘSTVÍ Tomáš Hron & Petr Hlavoň

STOLAŘSTVÍ Tomáš Hron & Petr Hlavoň

Základem naší práce je kvalita. Zkušenosti firmy, která je trhu již 20 let.

Růžová 107, Dolní Kounice, 664 64
>
Křenovice 44, Kojetín, 752 01
>
Stolza
Fanderlíkova 36, Prostějov, 796 01
>
Šárka Plevková

Šárka Plevková

Firma byla založena roku 1935 Cyrilem Kalábem, dědečkem současné majitelky.
Disponujeme kompletní technologií na výrobu zakázkového nábytku v provedení DÝHA, MASIV, LTD, dle přání zákazníka. U dýhovaného nábytku je povrchová úprava zajišťována PU - LAKY.

Jungmannova 213/33, Kyjov, 697 01
>
Rakvice 884, Rakvice, 691 03
>
ŠMETR s.r.o.
Hřbitovní 32, Šlapanice, 664 51
>
Šubr Radek truhlářství

Šubr Radek truhlářství

Přenechejte starosti s realizací vašeho domova na odbornících. Navrhujeme a vyrábíme kvalitní nábytek, interiéry a kuchyně za použití tradičních výrobních postupů prověřených mnoha generacemi.
Naše společnost, založená na vstřícném přístupu k zákazníkům, je na trhu od roku 2002.

Klenov 47, Kardašova Řečice, 378 21
>

Tišnovská dřevovýroba s.r.o.

Všechny naše výrobky jsou založeny na poctivé řemeslné práci s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Největší odměnou pro nás jsou spokojení a vracející se zákazníci.

Borač 89, Borač, 592 61
>
TNS WOOD s.r.o.

TNS WOOD s.r.o.

Na základě dlouholetých zkušeností garantujeme nejvyšší kvalitu, propracovaný design a funkčnost.

Nádražní 641, Třeboň, 379 01
>
Mělkovice 304, Žďár nad Sázavou, 591 01
>
Sokolská 256, Deštná, 378 25
>
Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Jsme firma působící na trhu od roku 2010 a za tu dobu jsme se vyprofilovali na složitější zakázky zejména od architektů a nebojíme se postavit všem výzvám. Snažíme se pracovat s novými i netradičními materiály, přizpůsobujeme se požadavkům klientů a dbáme na vysokou kvalitu a doprovodné služby, jako např. elektro, VTP a zednické a podlahářské práce.

Padělíky 481/40, Brno-Bosonohy, 642 00
>
Nebovidy 152, Moravany u Brna, 66 448
>
TP SHOP CZ s.r.o.
Vyšehradská 1349/2, Praha 2, 12800
>
Tracor nábytek

Tracor nábytek

Při zakázkové výrobě nábytku se zaměřujeme nejen na kvalitu a praktičnost, ale také na vzhled, aby nábytek perfektně zapadl do každého nově vybaveného interiéru. 

Masarykova 385, Domažlice, 344 01
>

Tristol

V oblasti nábytku již od roku 2004 plníme veškerá přání a požadavky našich zákazníků od zaměření, přes realizaci až po samotnou montáž.

Všemina 75, 763 15 Všemina
>
TRUHLÁŘSTVÍ - Jaroslav Sokol

TRUHLÁŘSTVÍ - Jaroslav Sokol

TRUHLÁŘSTVÍ SOKOL je česká firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Zabýváme se zakázkovou výrobou hlavně kuchyňských linek, obývacích stěn, úložných prostorů a to na míru, podle přání zákazníka. Dále vyrábíme také nábytek do kanceláře, dětského pokoje, obývacího pokoje, kuchyňský nábytek, obývací stěny, ložnice z masivu, koupelnový nábytek. Hlavním cílem naší firmy je vytvořit pro zákazníka útulný domov kam se bude rád vracet, kde bude v pohodlí trávit čas se svou rodinou.

Díly 121, Domažlice, 344 01
>
TRUHLÁŘSTVÍ - MITA s.r.o.

TRUHLÁŘSTVÍ - MITA s.r.o.

Firma Truhlářství MITA byla založena v roce 1999 s jednoduchým montážním programem plovoucích podlah, dřevěných a vysokotlakých laminátových schodů a zábradlí. S přibývajícími zkušenostmi, zakázkami a strojním vybavením jsme firmu rozšířili o několik mladých truhlářů se zájmem o individuální zakázkovou výrobu a montáž. Máme zkušenosti s výrobou pro domácí i zahraniční trh (Slovensko, Německo).

Vyzkoušejte také kvalitu naší práce a staňte se jedním z mnoha naších spokojených zákazníků...

Kozlany 115, Bohdalice, 683 41
>
Mladé Bříště 18, Mladé Bříště, 349 43
>
Truhlářství Baxa
Dolní Město 46, Dolní Město 58233
>
Truhlářství DAMA
Práče 103, Práče, 671 61
>

Truhlářství Gallas

Zabýváme se výrobou nábytku z laminovaných dřevotřískových desek. Nábytek je vyráběn na míru, dle požadavků zákazníka. Jsme schopni vyrobit vše od kuchyňských linek, přes ložnice, dětské a obývací pokoje, předsíňové stěny a koupelny, až po kanceláře.

Pavlovice 220, Radslavice, 751 11
>
Čejetice 188, Strakonice, 386 01
>

Truhlářství Chmúra Zbyněk

Spokojenost zákazníka po realizaci zakázky je pro mě důležitější než výsledný finanční zisk.

Semovická 483, Bystřice, 257 51
>
Masarykova 383, Koryčany, 768 05
>
Řečice 139, Radešínská Svratka, 592 33
>
Družstevní 377, Tábor, 390 02
>

Truhlářství LMD

Slovo zakázkové však vždy nemusí znamenat drahé a nedostupné. 

Kletečná 73, Humpolec, 396 01
>

Truhlářství Mane

Pomůžeme Vám realizovat na míru Vaše bydlení, a to za ceny srovnatelné se „sériově“ vyráběným nábytkem. Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Okružní 2615, České Budějovice, 370 01
>
Truhlářství Milan Kluzák
Anglická 1225, Jindřichův Hradec II, 377 01
>
Truhlářství Obhlídal
Školní 637, Křenovice, 683 52
>
Modřínová 339, Třebíč, 674 01
>
TRUHLÁŘSTVÍ POLEHLA, s.r.o.

TRUHLÁŘSTVÍ POLEHLA, s.r.o.

Zakázkovou výrobou nábytku, zejména kuchyňských linek a vestavěných skříní, se zabýváme již od roku 1992. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vše zhotovit podle přání i těch nejnáročnějších zákazníků, s důrazem na ty nejmenší detaily. Kvalita našich výrobků je zaručena nejen pečlivou prací našeho kvalifikovaného týmu, moderním strojovým vybavením, ale také použitím těch nejkvalitnějších materiálů od předních českých a zahraničních výrobců. Naše produkty si můžete prohlédnout v plně funkčním kuchyňském studiu v prostorách provozovny.
Fotografie, vizualizace i hodnocení od ostatních zákazníků jsou k vidění na našich webových stránkách www.truhlarstvi-zp.cz a facebooku.
Najdete nás u hlavní silnice ve Vladislavi, 8 km od Třebíče, směr Brno.

Vladislav 291, Vladislav, 675 01
>
TRUHLÁŘSTVÍ PROFI v.o.s.

TRUHLÁŘSTVÍ PROFI v.o.s.

Naší předností je vybavení kompletního interiéru na klíč.
V logu máme heslo ,,Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte", kterým se snažíme naplnit přání našich zákazníků ať je jejich přáním dodávka podlahy, oken, dveří, kuchyně, ložnice, nábytku s úsporným LED osvětlením nebo výroba zahradního nábytku,  venkovního posezení, či pergoly.

Sázavka 56, Sázavka, 582 44
>
Hablov 22, Olšany u Prostějova, 798 14
>
Truhlářství REK

Truhlářství REK

Dřevo má své kouzlo, tak se snažíme, aby kouzlo měly i naše výrobky

Ronov nad Doubravou 529, Ronov nad Doubravou, 53 842
>
Truhlářství Sedlák
Horní Poříčí 28, Křetín, 629 62
>
Čížkrajtice 55, Trhové Sviny, 374 01
>
Internátní 424, Třemošnice, 538 43
>

Truhlářství Vladislav

Truhlářství se zabývá zakázkovou výrobou, realizací interiérů na míru, a to jak v klasickém, tak i moderním a atypickém designu. Nabízíme truhlářské výrobky vysoké kvality. Pracujeme s kvalitními materiály laminotřískových desek, dýhovaných desek a masivu, od osvědčených a kvalitních dodavatelů. Velkou předností zakázkové výroby je navržení nábytku podle Vašich představ. Spolupracujeme s bytovými architekty.

Vladislav, Vladislav, 675 01
>

Uher Josef

Zaměřujeme se na stavebně truhlářské a nábytkářské práce. Při výrobě využíváme dlouholetých zkušeností a novodobých technologií výroby, abychom uspokojili i nejnáročnější zákazníky. Nabízíme kompletní dodávky a rozvoz včetně montáže.

Partyzánská 338, Okříšky, 675 21
>
UNIKOM - PLUS a.s.

UNIKOM - PLUS a.s.

Rádi Vám vyhotovíme nábytek na míru přesně dle Vašich přání. Ručíme za kvalitně odvedenou a spolehlivou práci.

Hrnčířská 193, Kutná Hora, 284 45
>
Václav Bříza

Václav Bříza

Jsme na trhu už od roku 1995. Program truhlářské dílny částečně naplňuje zakázková výroba tzv. na míru čehokoliv ze dřeva, lamina a ostatních materiálů, například kuchyňské linky, obývací stěny, dětské pokoje, vestavěné skříně, postele, interiérové dveře, špaletová okna, zahradní nábytek, obklady stěn, ale i vybavení obchodů a restaurací, a to vše včetně návrhu. Naším stálým programem je výroba stolových desek z materiálů jako jsou lamino, umacart a masiv. Součástí naší provozovny je prodej truhlářských materiálů, jako jsou dřevotřískové desky, překližky, OSB desky, palubky obkladové i podlahové, hoblovaná prkna, hranoly, plotové tyčky, ligre, brikety atd.

Rovný 2, Ždírec nad Doubravou, 582 63
>
Václav Dušek

Václav Dušek

Kuchyně Dušek je rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kuchyní na zakázku. Kuchyně vyrábíme ve všech variantách, od klasických až po luxusní provedení. Jelikož jsme přímý výrobci, nejsme omezeni žádným rozměrovými řadami, jako to znáte u sektorových kuchyní. Dále vyrábíme vestavěné skříně, lakovaný koupelnový nábytek, ložnice, stoly, obývací nábytek, atd.

Prosenická Lhota 1, Sedlčany, 264 01
>
Živnostenská 156/21, Plzeň, 312 02
>
Václav Sedlář
K Přehradě 37, Pozlovice, 763 26
>
Václav Sladký
Americká 20, Cheb, 350 20
>
Vavřík s.r.o.
Lázeňská 209, Pohořelice, 69 123
>
Dalešice 172, Dalešice 67554
>
Vesna interiors , s.r.o.

Vesna interiors , s.r.o.

Firma Vesna Interiors, s.r.o. je ryze českou společností s dlouholetou tradicí ve výrobě nábytku. Firma  se zabývá zakázkovou výrobou  nábytku  a kompletací interiérových celků  pro vybavení hotelů, restaurací, barů, státních institucí, kanceláří, bytového vybavení, bankovních ústavů ,dle návrhů architektů a designerů.

Masarykova 1194, Veselí nad Moravou, 698 01
>
Přemyslovice 442, Přemyslovice 79851
>
Průmyslová 637, Sezimovo Ústí, 391 02
>
Vladimír Bednář

Vladimír Bednář

Firma Truhlářství - Vladimír Bednář se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, zejména kuchyní, vybavením obývacích a dětských pokojů, ložnic, kanceláří, restaurací apod.
Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Smrček 32, Nedvědice, 592 62
>
Hradecká 324, Telč, 588 56
>
Vladislav Stropnický
Stachy 396, Stachy, 38 473
>
Boženy Němcové 2053/13, Svitavy, 568 02
>
Zajíc s.r.o.

Zajíc s.r.o.

Jsme firma která vyrábí  standardní  i atypický nábytek. Snažíme se vyhovět přání zákazníka. 

Zahradní 40, Hrušovany, 671 67
>
Zbyněk Pospíšil

Zbyněk Pospíšil

Truhlářství Zbyněk Pospíšil je malá rodinná firma, která se zabývá výrobou dřevěných schodišť, dveří a zárubní, kuchyní, vest. skříní ,kancelářského nábytku, vybavení obchodů, pergol, altánů a drobných dřevo-staveb. Naším cílem je spokojený zákazník.

U Obchvatu 390, Habry 58281
>

Zdeněk Chludil

Dlouholetá zkušenost, kvalita řemeslného zpracování, která se spojí s Vaší představou o interiéru. Důraz na detail i materiál.

Šafaříkova 3831/7, Hodonín, 695 01
>
Zdeněk Jelínek

Zdeněk Jelínek

Nabízíme Vám kompletní servis – od konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh, poradenství, výrobu, dodávku a kompletní montáž včetně spotřebičů.
Ctíme kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Zejerova 1770, Písek, 397 01
>
Bejblíkova 783, Planá nad Lužnicí, 391 11
>
Bukovany 116, Bukovany, 257 41
>
Zdeněk Pazdera

Zdeněk Pazdera

Našim cílem je poskytování těch nejlepších služeb za rozumné ceny. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně na základě možností a přání našich zákazníků.

L. Svobody 519, Bedihošť, 798 21
>
V Lomečku 230, Zruč - Senec, 330 08
>

Zdenek Pokorný

Zakázkové výrobě nábytku se věnujeme již od roku 1991. Vyrobíme vše od kuchyní, kancelářského nábytku, vestavěnych skříní, vybavení kancelaří až po nábytek do dětských pokojů. Mezi naše spokojené zákazníky patří řada velkých i malých firem a domácností. Náš nábytek slouží lidem nejen v České Republice, ale i v řadě zemí světa.

Březnice 131, Zlín, 760 01
>
Zdeněk Škorpík - truhlář
Trávníky 290, Silůvky, 664 46
>
Zdeněk Vácha

Zdeněk Vácha

Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku. Jedná se převážně o kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, předsíně, koupelny, kanceláře... Každou zakázku řešíme individuálně k největší spokojenosti zákazníka. Přijedeme, domluvíme, zaměříme, nakreslíme, vyrobíme, namontujeme.

Myslkovice 140, Myslkovice, 391 16
>
Zdeněk Vávře

Zdeněk Vávře

Zabýváme se zakázkovou výrobou do interiéru i exteriéru, z lamina, masivu či novodobých moderních materiálů. Naším hlavním krédem je, že když už se zákazník rozhodne pro zakázkovou výrobu, ať je to skutečně "ušito" dle jeho přání a fantazie přímo jemu na míru, jako když jdete k zakázkovému krejčímu či obuvníkovi. Realizované zakázky jsou dotahovány i do drobných detailů a jsme schopni zajistit i komplexní dílo se zednickými a rozvodovými pracemi vč. 3D návrhů.

Svatopluka Čecha 75, Chlumčany, 334 42
>

Zdeněk Žouželka

Jsme firma zabývající se výrobou nábytku a doplňků do vašich domů a bytů. Dodáváme nábytek dle přání zákazníka, po konzultaci a za přítomnosti našich zkušeností a praxí s výrobou. Snažíme se používat kvalitní a hlavně funkční materiály a kování. Přejeme si, aby náš zákazník byl spokojený a pyšný na nábytek vyrobený od naší firmy.

Kladky 25, Kladky, 798 54
>
ZENO-interier s.r.o.

ZENO-interier s.r.o.

Nabízíme vám osobní přístup, dlouholeté zkušenosti, kvalitně odvedenou práci a samozřejmostí pro nás je dodržení termínu realizace zakázky.

Ukrajinská 728/2, Praha 10 - Michle, 101 00
>
Zimandl - Piskač nábytek s.r.o.

Zimandl - Piskač nábytek s.r.o.

Máme vlastní výrobu i vzorkové studio. Vyrábíme: kuchyňské linky, obývací stěny, kancelářský nábytek, nábytek do dětského pokoje, vestavné i volně stojící skříňě, postele (možnost dodat včetně matrací a roštů), koupelnový nábytek, stoly a pod.
Naším standardem je kvalita za rozumnou cenu.

Husova 133, České Budějovice, 370 05
>
Zlín Interiér s.r.o.

Zlín Interiér s.r.o.

Naší snahou je od samého počátku nabídnout zákazníkovi vysokou kvalitu za velice příznivou cenu. Dokonce si dovolujeme tvrdit, že nabídneme vždy lepší cenu cenu než konkurence. Jak je to možné?Díky tomu, že se komponenty našeho nábytku vyrábí na nejmodernějších CNC strojích, které výrazně zvyšují efektivitu výroby a také díky tomu, že dokážeme vyjednat nejlepší nákupní ceny u našich dodavatelů.Na rozdíl od jiných firem toto promítáme i do výsledné ceny našich produktů, která je leckdy řádově nižší než u naší konkurence.

K Luhám 95, Zlín-Louky, 763 02
>
ZOVIK s.r.o.
Dukelská 8, Vyškov 68201
>