Homepage Truhláři Ondřej Buňata

Ondřej Buňata

průměrné hodnocení
nehodnocen
adresa firmy: Křelovice 108, Křelovice, 394 45
e-mail: b.ondie@tiscali.cz
telefon: 728622440
www: www.toonwood.cz
kraj: Kraj Vysočina
kontaktní osoba: Ondřej Buňata
velikost dodavatele: Truhlář živnostník
materiál: Lamino - pouze LTD + dýha

Proč by si nás měl zákazník vybrat

Zabýváme se výrobou a designem interiérového nábytku, kuchyní, vestavěných skříní a dalších. Od návrhu až po realizaci na míru. Vyrobíme také interiérové dveře, různé solitéry, či designové výrobky.
Použité materiály můžou být individuální dle vkusu a potřeb zákazníka. Od masivního dřeva a jeho různých povrchový úprav, až po různé deskové materiály.

Hodnocení Reference

TOP realizace, které jsme pro Vás vybrali.

Kuchyň v odvážném červeném lesku, kombinovaného černošedým ořechem oddělující daný prostor menším barovým pultem. Kuchyň v odvážném červeném lesku, kombinovaného černošedým ořechem oddělující daný prostor menším barovým pultem. Obývací stěna - provedení lamino javor a ořech. Obývací stěna - provedení lamino javor a ořech. Dubová Skříň v Japonském stylu Dubová Skříň v Japonském stylu Nábytek do dětského pokoje, celosmrkové, do lehkých tónů mořené skříně. Nábytek do dětského pokoje, celosmrkové, do lehkých tónů mořené skříně. Kompletní realizace prostoru pracovny v rodinném bytě. Provedení v barevné kombinaci Buk Švédský a Calvados. Kompletní realizace prostoru pracovny v rodinném bytě. Provedení v barevné kombinaci Buk Švédský a Calvados.

Více realizací najdete na www.toonwood.cz.

Zadejte místo realizace (PSČ - Obec):
 
Hodnota je orientační počet km mezi provozovnou truhlářství a místem Vaší realizace.