Homepage Truhláři KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

průměrné hodnocení
nehodnocen
adresa firmy: Preslova 13, Praha 5 - Smíchov
e-mail: preslova@komandor.cz
telefon: 605 297 349
www: www.komandor.cz
kraj: Hlavní město Praha
kontaktní osoba: Jitka Dušková
velikost dodavatele: Studio
materiál: Lamino - pouze LTD + dýha
vizualizace: Ano
KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

Proč by si nás měl zákazník vybrat

Jsme mezinárodní výrobce nábytku, který má v Česku více než dvacetiletou tradici. Specializujeme se na výrobu vestavěných skříní a šatníků do mnoha typů interiérů, k nimž patří nejen byty a domy, ale i kanceláře či hotely. Jsme ojedinělí v tom, že nabízíme luxusní skříně na míru z dýhy, ale i levnější varianty z lamina.

Kromě výroby skříní a šatníků se zabýváme také výrobou obývacích stěn, knihoven, dělicích dveří či praktických doplňků do skříní. Při práci čerpáme z dlouholeté tradice plné hledání individuálních řešení, která vyhovují rozličným požadavkům klientů.

Pracujeme s moderními dřevoobráběcími stroji a disponujeme efektivním logistickým systémem, díky čemuž dodáváme zakázky i do 6 dnů. 

Hodnocení Reference

TOP realizace, které jsme pro Vás vybrali.

Knihovna na míru v chodbě Knihovna na míru v chodbě Rohová předsíňová sestava Rohová předsíňová sestava Rohová sestava nábytku na míru v ložnici Rohová sestava nábytku na míru v ložnici Skříň na míru s polepem v předsíni Skříň na míru s polepem v předsíni Vestavěná skříň v hale v moderním stylu Vestavěná skříň v hale v moderním stylu

Více realizací najdete na www.komandor.cz.

Zadejte místo realizace (PSČ - Obec):
 
Hodnota je orientační počet km mezi provozovnou truhlářství a místem Vaší realizace.