Homepage Truhláři TRUHLÁŘSTVÍ POLEHLA, s.r.o.

TRUHLÁŘSTVÍ POLEHLA, s.r.o.

průměrné hodnocení
nehodnocen
adresa firmy: Vladislav 291, Vladislav, 675 01
e-mail: info@truhlarstvi-ZP.cz
telefon: 603376681
www: www.truhlarstvi-zp.cz
kraj: Kraj Vysočina
kontaktní osoba: Zdeněk Polehla
velikost dodavatele: Studio
materiál: Lamino - pouze LTD + dýha
TRUHLÁŘSTVÍ POLEHLA, s.r.o.

Proč by si nás měl zákazník vybrat

Zakázkovou výrobou nábytku, zejména kuchyňských linek a vestavěných skříní, se zabýváme již od roku 1992. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vše zhotovit podle přání i těch nejnáročnějších zákazníků, s důrazem na ty nejmenší detaily. Kvalita našich výrobků je zaručena nejen pečlivou prací našeho kvalifikovaného týmu, moderním strojovým vybavením, ale také použitím těch nejkvalitnějších materiálů od předních českých a zahraničních výrobců. Naše produkty si můžete prohlédnout v plně funkčním kuchyňském studiu v prostorách provozovny.
Fotografie, vizualizace i hodnocení od ostatních zákazníků jsou k vidění na našich webových stránkách www.truhlarstvi-zp.cz a facebooku.
Najdete nás u hlavní silnice ve Vladislavi, 8 km od Třebíče, směr Brno.

Hodnocení Reference

TOP realizace, které jsme pro Vás vybrali.

Samozřejmostí každé zakázky je dotažení všech detailů. Od prvotního návrhu a 3D vizulizace až po výrobu a montáž. Samozřejmostí každé zakázky je dotažení všech detailů. Od prvotního návrhu a 3D vizulizace až po výrobu a montáž. Nabízíme výběr ze široké řady materiálů a barevných provedení. Novinkou jsou také grafoskla s našimi vlastními, originálními motivy. Nabízíme výběr ze široké řady materiálů a barevných provedení. Novinkou jsou také grafoskla s našimi vlastními, originálními motivy. Podle vašeho přání vyrobíme kompletní nábytkové vybavení celého domu či bytu. Pro Vaši lepší představu Vám zhotovíme vizualizaci, i ve více variantách. Podle vašeho přání vyrobíme kompletní nábytkové vybavení celého domu či bytu. Pro Vaši lepší představu Vám zhotovíme vizualizaci, i ve více variantách.

Více realizací najdete na www.truhlarstvi-zp.cz.

Zadejte místo realizace (PSČ - Obec):
 
Hodnota je orientační počet km mezi provozovnou truhlářství a místem Vaší realizace.