Homepage Partneři Hranipex Czech Republic

Hranipex Czech Republic

adresa firmy: Komorovice, J. Rýznerové 97, Humpolec 396 01
e-mail: cz-hranipex@hranipex.com
telefon: +420 565 501 211
www: www.hranipex.cz
Hranipex Czech Republic

Hranipex – Hranou to nekončí.

Tradiční český výrobce nábytkových hran s pětadvacetiletou zkušeností dodává vše, co je potřeba k perfektnímu olepení řezaných desek. Díky dokonalým hranám, specializovaným lepidlům a kvalitním čističům vám může každý dobrý truhlář vyrobit designový nábytek, který splňuje světové standardy kvality.
Prostřednictvím dvanácti poboček po celé Evropě prodává Hranipex své produkty do více než sedmdesáti zemí světa a zaměstnává přes pět set lidí. Původně rodinná firma nadále ctí své tradice a hodnoty, které jí vtiskl její zakladatel – tedy českou kvalitu, důraz na perfektní servis a osobní přístup k zákazníkům.

zobrazit vše skrýt vše

S hranou hravě do světa. Hranipex.

Uvědomili jste si někdy, že bez perfektní hrany by nábytek nikdy nebyl dokonalý? Jen kvalitní, bezvadně barevně sladěná hrana se stejnou povrchovou strukturou jako deska zajistí dokonalý vzhled vaší nové kuchyně či jiných kusů nábytku.

„Takže vy vyrábíte nábytkové hrany? A tím se dá uživit?“ To je typická otázka, kterou zaměstnanci Hranipexu slyší téměř pokaždé, když někomu řeknou, kde pracují. Vyvolává to lehký úsměv a hrdou odpověď: „Jasně!“

Dnes totiž Hranipex patří mezi přední evropské výrobce a distributory nábytkových hran. Pro truhláře a výrobce nábytku máme kompletní škálu hran, specializovaných lepidel a čističů potřebných pro celý proces olepování nábytkových dílců.

„Na základě dlouholetých zkušeností je naší silnou stránkou schopnost poradit, případně pomoci s nastavením olepovacího stroje pro perfektní a bezproblémovou výrobu. Zakládáme si na profesionalitě a osobním přístupu,“ říká výkonný ředitel firmy Daniel Nevařil a dodává: „Naším cílem je, aby díky nám mohl být každý truhlář na svou práci hrdý.“

Z garáže do světa... a není to klišé.

Žádný učený ovšem z nebe nespadl a ani Hranipex nezískal své dovednosti přes noc. Dnešní schopnosti a znalosti jsou výsledkem pětadvacetiletého učení, poznávání, navazování vztahů i přátelství, obrovského odhodlání a vůle, ale také přešlapů či slepých uliček, ze kterých si každý vzal nějaké ponaučení.

Z původní – doslova – garážové firmy, kterou v roce 1993 založil Zdeněk Rýzner spolu se svými rodiči, je dnes zdravá a stabilní společnost, jejíž mateřská základna a výroba je stále situována v České republice, ale která se rozrostla o jedenáct dalších poboček ve Velké Británii, Německu, Francii, Rakousku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Litvě, Ukrajině a Bělorusku. Díky široké síti exportních manažerů a dlouholetých obchodních partnerů vyváží velkou část své produkce do mnoha dalších zemí po celém světě.

„Těší nás, že hrany vyrobené v Česku, již obletěly celý svět a dnes už jsou nedílnou součástí domácností, kanceláří a hotelů ve více než pětašedesáti zemích světa,“ komentuje Alexandr Alexandrov, manažer exportního oddělení. „A rozhodně neusínáme na vavřínech. Stále nás žene dál stejná, neutuchající touha a nadšení pro objevování nových trhů a obchodních příležitostí.“

Bez motivovaných lidí by to nešlo.

Hranipex stojí na lidech, kteří se chtějí rozvíjet, vzdělávat a posouvat tak celofiremní zkušenosti stále dál. I proto si zakládá na kmenových zaměstnancích a nabízí dlouhodobou spolupráci.

I při dynamickém rozvoji Hranipexu, který dává práci už více než pěti stům zaměstnancům, zůstávají firemní hodnoty stále stejné. Nadále vycházejí z kořenů rodinné firmy. A Daniel Nevařil uzavírá: “V tom se ani do budoucna nic nezmění, a právě to dává zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům jistotu, že naše zásady jsou pevné a naše slovo platí.”

Články Produkty