Homepage Partneři Hettich ČR k.s.

Hettich ČR k.s.

adresa firmy: Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou
e-mail: Petr_Stanek@de.hettich.com
telefon: +420 566 692 200
www: www.hettich.com
Hettich ČR k.s.

Hettich - Technik für Möbel

Kvalita a spolehlivost výrobků Hettich je známá ve více než 100 zemích světa. Ve vývoji, výrobě a distribuci pracuje více než 6.200 zaměstnanců.

Jak napovídá firemní motto „Technik für Möbel – Technika pro nábytek“, firma se zabývá zejména vývojem, výrobou a distribucí nábytkového kování: závěsů, zásuvkových systémů, výsuvů, systémů kování pro posuvné dveře a mnoha dalších komponentů pro nábytkáře. Zákazníci jsou výrobci kvalitního sériového a zakázkového nábytku, distributoři materiálů pro truhláře a obchodní domy pro kutily.

Články Produkty

Naše produkty

ProDecor Kolekce úchytek ProDecor Kolekce úchytek Pomůcky pro navrhování nábytku a zpracování Pomůcky pro navrhování nábytku a zpracování Plánovací pomůcky Plánovací pomůcky Systémy pro zamykání nábytku Systémy pro zamykání nábytku Systémy pro posuvné a skádané dveře Systémy pro posuvné a skádané dveře Systémy kování pro kancelářský nábytek Systémy kování pro kancelářský nábytek Stolové výsvuy Stolové výsvuy Spojovací kování Spojovací kování Závěsy Závěsy Výsuvy Výsuvy Výklopná kování Výklopná kování Vybavení skříní Vybavení skříní Systémy zásuvek Systémy zásuvek