Homepage Koupelny PROSTORNÉ KOUPELNY S NOBLESOU

PROSTORNÉ KOUPELNY S NOBLESOU

Luxus a elegance jsou odjakživa doménou vyšších vrstev. Domy, kde bydlí, jsou velkorysé na prostor, jejich řešení i vybavení nelimitují finance. Fotografie z takových domů se mohou stát inspirací pro ty, kteří touží po podobném, třeba jen o něco méně okázalém stylu.

 

Co si počít, když jste se zhlédli v něčem mimořádném? Cesta za snem začíná u bytového designéra nebo šikovného truhláře. Možná budete příjemně překvapeni, že cena za koupelnu snů nemusí znamenat horentní sumu, pokud vhodně zvolíme materiál a dokonale využijeme prostorovou dispozici.

 

Ne každý umí plánovat nebo má takovou představivost, aby si finální výsledek dokázal dobře představit. Mnohdy s sebou přineseme obrázek něčeho, co nás nadchlo, ale chceme svůj sen umístit do výrazně malého prostoru. Často od truhláře uslyšíte, že to nejde. Nenechte odradit a obraťte se na bytového designéra, který určitě najde nejen řešení, a také na truhláře, který designerovy i vaše plány naplní.

 

KOUPELNA JAKO ZE ZÁMKU

Nechme se inspirovat nevšedně a luxusně provedenou
koupelnou v bílém stylu. Hlavní dojem koupelny dělá
nábytek. Že jde o zakázkovou výrobu, je patrné již
na první pohled. Nábytek je přesně zasazený do
konkrétního výklenku a dokonale koresponduje
s dřevěným obložením stěn. Obložení stěn plynule
navazuje na další obklady obytných místností. Díky
tomu se bytová plocha pocitově rozšiřuje a koupelna
se stává další plnohodnotnou místností, a nikoli jen
keramikou vydlážděným místem k očistě těla. Styl
koupelny, která je jako zámku, dotváří barokní židle
a doplňky. Nevšední je také stylové osvětlení.
luxusní koupelny

 

KOUPELNA A WELLNESS V JEDNOM

Velký prostor skýtá velkorysé možnosti. Pokud chcete ve své koupelně trávit čas relaxací, zde je inspirace pro vás. Prostor koupelny je přesně rozdělen na funkční a relaxační část. Pro denní potřeby slouží umyvadlo a sprchový kout, zatímco relaxační zóně dominuje krb a kulatá Whirpool vana. Osobitý a poklidným dojmeme působící interiér dokresluje zakázkový koupelnový nábytek, který ladí se stylem a barevností interiéru. I když je v koupelně použito více dominantních kusů, nepřebíjejí se, ale splývají í v jeden dokonalý celek.

 

KOUZLO ČISTOTY

luxusní koupelna      

Třetí koupelna, kterou se můžeme inspirovat,
potvrzuje přísloví o jednoduchosti a kráse.
Prostor je opět velkorysý, proto do něj bylo
možné zakomponovat solitérní vanu. Samostatně
stojící vana představuje výraznýdesignový prvek,
další koupelnový nábytek proto může být tvarově
i barevně již méně výrazný. Jeho čistota a styl nás
přesto zaujmou hned na první pohled.

Stěny jsou opět obloženy dřevem, které celý prostor protepluje a bílou barvu jej propojuje napříč celým interiérem. Práce s bílou barvou v interiéru má svoje úskalí. Pokud nemáme cit pro detail a celek současně, můžeme vytvořit nudnou a sterilní koupelnu. To ale rozhodně není tento případ. Bílá koupelna na modrém pozadí splňuje vše, co si pod pojmy jednoduchost a elegance představujeme.

SDÍLET ČLÁNEK
Další články