Homepage Dětské pokoje Bojujete v dětském pokoji s místem? Schovejte pracovní stůl - třeba pod postel

Bojujete v dětském pokoji s místem? Schovejte pracovní stůl - třeba pod postel

Zařídit si pohodlné, osobité a praktické bydlení je neustálý boj s místem. A snad nejvíc se při plánování budoucího bydlení zapotíte u zařizování dětského pokoje, zvlášť když se v něm musí srovnat víc sourozenců. I ta nejsložitější rovnice však může mít jednoduché řešení. Pořiďte svým dětem schovanou postel, originální nábytek překvapí všechny návštěvy a vaše děti ho budou milovat. Obyčejná postel je totiž nuda. Je na čase vyzkoušet postel, která se jednoduše promění v prostorný pracovní stůl a stejně rychle zase zpátky. A nebudete muset ani sundat skleničky ze stolu.

Jak sklopná postel funguje?

Velmi jednoduše, rychle a bezpečně! V jeden okamžik sedíte za pracovním stolem a za několik vteřin si můžete v klidu zdřímnout. Ukrytou postel překlopíte směrem k zemi a veškerou rozdělanou práci můžete nechat na stole. Postel nebo pracovní stůl zkrátka stačí jenom odjistit a s minimální námahou sklopit. Manipulaci s nábytkem zvládnou i děti – což je v dětském pokoji určitě důležité. I když jsou schované postele PENETA nejčastěji využívány v dětských pokojích, mohou se uplatnit ve všech prostorech.

„Sklopné postele nedodáváme pouze do dětských pokojů. Naše zákazníky obvykle motivuje k volbě sklopného nábytku nedostatek volného prostoru – a nemusí to být pouze v malometrážních bytech. Jednou z posledních realizací byla dodávka kompletního nábytku do dětského pokoje pro tři sourozence. Ušetřit prostor potřebují často i lidé v rodinných domech,“ říká Tomáš Pelouch z truhlářské firmy TP SHOP CZ s.r.o.

 

 

Parametry sklopné postele a pracovního stolu

Nebojte se, že vaše dítě sklopné posteli rychle odroste. Schovaná postel nabízí standardní rozměr 90 x 200 cm s nosností až 130 kg, takže ani zdaleka není určena pouze dětem. I proto se originální nábytek může uplatňovat v kancelářských prostorech nebo hotelích. Dostatečně komfortní je i pracovní stůl, který s délkou pracovní desky 200 cm (a s hloubkou 60 cm) nabízí dostatek prostoru ke studiu nebo k práci. Nosnost pracovního stolu je 35 kg a můžete na něj pohodlně umístit všechny předměty do výšky 50 cm. Na stole tak může být permanentně umístěný počítač s vhodným monitorem a další pracovní pomůcky.

Peneta - Postel a pracovní stůl v jednom

Patentovaný systém sklopné postele uvedla na český trh společnost TP SHOP CZ s.r.o. z Chotěboře a svým zákazníkům jej nabízí pod obchodním názvem PENETA. Cesta originálního nábytku na český trh však nebyla úplně jednoduchá, a to především proto, že původním konstruktérem chytrého nábytku je firma Hiddenbed sídlící až v uruguayském Montevideu. Chotěbořskou truhlářskou firmu tak čekala náročná jednání na velkou vzdálenost. Všechno se ale podařilo vyřídit a společnost TP SHOP CZ s.r.o. dnes nabízí unikátní systém nábytku na českém trhu ve výhradním zastoupení.

„Prvním impulsem k hledání variabilního nábytku byl požadavek klienta na řešení malého prostoru, a protože jsme na českém a dá se říct ani na evropském trhu nenašli vyhovující řešení pracovny a spaní, museli jsme se rozhlédnout trochu dál. Jelikož máme rádi výzvy a baví nás řešení požadavků našich zákazníků, vystopovali jsme jedinečný paraguayský patent“ vysvětluje majitel rodinné firmy. Pak už následovalo ladění celého výrobního procesu, které vyústilo v konečný produkt, který přináší radost do mnoha českých domácností.

Dnes společnost TP SHOP CZ s.r.o. schované postele PENETA nabízí českým zákazníkům už pátým rokem a spokojených klientů utěšeně přibývá. Pro většinu zákazníků je důležité si mechanismus sklopné postele vyzkoušet na vlastní kůži. K tomu mají nejlepší příležitost v moderním showroomu v Havlíčkově Brodě na Vysočině. 

Sklopnou postel podle vlastních představ? Žádný problém

Zákazníci se mohou rozhodnout pro už navržené nábytkové sestavy nebo se jimi pouze inspirovat. V již připravených nábytkových konceptech si můžete vybírat hned z několika řešení. K dispozici je vám sklopná postel se stolem i bez stolu, palanda se stolem, sklopný gauč nebo sklopný pracovní stůl. Stejně tak je možné, pořídit si proměnlivý nábytek v designu podle vlastního vkusu. Sklopnou postel lze libovolně doplnit dalšími kusy nábytku, například skříněmi, poličkou nebo knihovnou. Vybírat si lze i materiál, z něhož je nábytek vyroben a jeho designové provedení - rozmanitých dekorů je na trhu nepřeberné množství. S nalezením toho nejlepšího řešení vám ochotně poradí zkušení zaměstnanci truhlářské firmy.

Proč si pořídit sklopný nábytek?

Potřebujete do pokoje umístit velký pracovní stůl i pohodlnou postel a oba kusy nábytku se do vašeho interiéru prostě nevejdou? Je to těžká věc, člověk musí spát i pracovat. Takže si zkrátka pořiďte i postel i stůl a postavte je na jedno místo! Pokud řešíte nedostatek volného prostoru, je sklopný nábytek dobrou volbou. Třeba proto, že se bezpochyby jedná o jedno z nejúspornějších řešení. Ale pozor, sklopný nábytek z Chotěboře není jenom praktický, ale i velmi elegantní a jak už jsme říkali: děti ho milují. Kdo z nás by v dětství nechtěl mít kouzelnou postel?

 

Zdroj: TP SHOP CZ s.r.o.

SDÍLET ČLÁNEK
Další články