Homepage Kuchyně INNOWASH - revoluce v mytí nádobí

INNOWASH - revoluce v mytí nádobí

Česká značka Concept představuje díky inovativnímu systému INNOWASH revoluci v mytí nádobí. Zásluhou speciálního ramene dochází k vyšší účinnosti mytí a zároveň ke zkrácení celého mycího cyklu. 

Nejvyšší modely myček Concept jsou vybavené moderním typem ostřikovacího ramene zvaným INNOWASH. Toto ostřikovací rameno je jedno z nejdůležitějších článků k tomu, aby bylo nádobí skutečně perfektně umyté. Na rozdíl od klasického se otáčí nejen o 360°, jak je běžné u jiných myček, ale svoji polovinou současně rotuje také kolem své osy, tedy o dalších 360° a může tak tryskat ve všech směrech. Není potřeba mít dokonale naskládané nádobí, jelikož se voda z trysek umístěných na ostřikovacím rameni dostane mezi nádobí daleko lépe a může umýt i těžko přístupná místa. Toto speciální rameno zvýší účinnost mytí až o 27% a zkrátí proces mycího cyklu o 5%. Výsledkem je dokonale čisté nádobí.

 

Unikátní technologii INNOWASH nabízí Concept ve třech nových modelech vestavných myček – MNV5660, MNV5860 a MNV4660. Všechny modely mají kromě již zmíněného nového typu ostřikovacího ramene INNOWASH i spoustu praktických inovativních vychytávek k dokonale čistému a suchému nádobí.

 

 

 

Dalším benefitem u zmíněných modelů je TURBOSUŠENÍ, které spočívá v přítomnosti dvou aktivních ventilátorů. Jeden ventilátor přivádí studený vzduch do prostoru myčky a druhý odsává teplý vzduch ven. Zkondenzovaná voda je odváděna odtokovou hadicí pryč. Ke špičkovému mytí přispívá i nový dávkovač typu SLIDE. Ten se při startu mycího programu otevře do strany, a tak mu oproti klasickým dávkovačům nevadí ani nádobí umístěné přímo před ním. Většina myček je vybavena automatickým programem, který již po prvním opláchnutí zjistí, jak moc je nádobí špinavé a sám pak upraví délku a intenzitu mycího programu. 

 

 Variabilní příborová zásuvka

Dalším prvkem, který Vám usnadní život, je variabilní příborová zásuvka. Pokud potřebujete umýt rozměrnější nádobí, džbán, vázu…… jednoduše můžete příborovou zásuvku přesunout a vznikne Vám větší prostor v horním koši, kam umístíte téměř cokoli. Těžko budete hledat nádobí, které by se nevešlo.

SDÍLET ČLÁNEK
Další články