Homepage Kuchyně Kuchyňské vestavby české značky Concept propojují poslední designové trendy

Kuchyňské vestavby české značky Concept propojují poslední designové trendy

Moderní, elegantní a nadčasový design. Ale také ucelené řady a variabilita. To je směr, kterým se jednoznačně ubírají dnešní vestavné kuchyňské spotřebiče. Spotřebiče nových designových linií, české značky Concept, rozhodně nezůstávají pozadu. Koncepční kuchyň, horizontální linky, design, elegance, důraz na detail, luxusní vzhled a čistota linií v harmonickém celku. Takto by se ve stručnosti daly popsat linie Black, White a Sinfonia. Velká pozornost je u nich věnována detailu, protože právě ten vytváří z celku dokonale sladěné prostředí, kde nic neruší výsledný estetický dojem. Se spotřebiči Concept máte zároveň i jistotu vysoké technické kvality. Centrální servis zajišťuje rychlé řešení jakýchkoliv problémů.

Sinfonia

Nerez – nejoblíbenější, nadčasový a nejčastěji používaný materiál. Roky si udržuje svou oblibu u zákazníků. Řada Sinfonia ho nabízí v luxusním provedení  nejen s důrazem na detail, ale také s péčí o barevné sjednocení všech použitých typů nerezu a barvy displejů. Linie Sinfonia nabízí buď klasickou variantu vertikálního řešení kuchyně, nebo moderní novinku, kterou je uspořádání spotřebičů ve vodorovné linii vedle sebe. Jednotlivé spotřebiče z linie Sinfonia jsou spolu dobře kombinovatelné, a nabízejí tak širokou škálu možností řešení kuchyňského prostoru.

Spotřebiče Concept Sinfonia

Black & White

Bílé a černé sklo - materiál, který převládá na všech spotřebičích této linie. Kuchyň díky němu působí vždy čistě a luxusně. Možná právě proto se mezi zákazníky těší stále vzrůstající oblibě. Černá navíc interiéru dodá na eleganci, bílá ho pro změnu osvěží a odlehčí. Luxus a elegance se odráží zejména na volně stojící americké chladničce, kterou lze pořídit ve všech liniích. Designové linie značky Concept povyšují každou kuchyň na vizuálně zajímavý a funkční komplex.

Spotřebiče Concept Black/White

Propojení a inovace

Všechny tři linie nabízejí ucelené řešení kuchyně. Kromě velkých spotřebičů obsahují linie i produkty z řady malé kuchyňské techniky. Ke každé z linii si můžete pořídit například rychlovarnou konvici, šnekový lis na ovoce a zeleninu, tyčový nebo smoothie mixér v příslušné barvě a provedení. Veškeré spotřebiče v liniích jsou k nalezení na webu MyConcept. Navíc se řada kuchyňských spotřebičů neustále rozšiřuje, aby koncepční řešení bylo dokonalé a dostupné skutečně pro každého.  Aby spotřebiče byly stále konkurenceschopné, přichází Concept neustále se spoustou inovací. Například digestoř umí regulovat svůj výkon podle množství pachu v místnosti, v takřka nehlučné myčce nádobí rychle oschne díky speciální technologii turbosušení. Jediným dotykem lze ovládat novou sérii varných desek a intuitivním ovládáním se pyšní i nová vestavná multifunkční trouba s nenáročnou údržbou.

SDÍLET ČLÁNEK
Další články