Homepage Materiály a design Nechte se inspirovat novou kolekcí od DDL

Nechte se inspirovat novou kolekcí od DDL

Elegance, odstíny šedé, bílé a dřevo

Možností, jak pojmout design i realizaci interiéru, je dnes nepřeberné množství. Navíc koncový spotřebitel daleko častěji než dříve inklinuje k obměně prostor, ve kterých žije či pracuje. Je proto třeba sledovat jak designové tak technologické trendy a přinášet na trh zajímavé novinky. Inspirací je i nová kolekce laminovaných desek společnosti DDL s 29 novinkami dekorů, která uspokojí i ty nejnáročnější a přichází na trh právě nyní, v říjnu 2017.

Ukázka řešení kuchyně s dekorem Čisté linie, prostor pro vyznění materiálu a vzdušnost byly v DDL důležité pro návrhy nové kolekce dekorů. Najdete v nich teplé i studené odstíny dřeva a samozřejmě dnes nepostradatelné odstíny bílé a šedé. Právě kombinace těchto dekorů umožňují vytvářet velice vkusný a elegantní interiér. Trendem je též sjednocovat stylově více místností. Pro ukázku jsme z nové kolekce DDL zvolili kombinace bílé, šedé a různých typů dekoru dubu. Na fotografiích můžete vidět, jak jednotlivá řešení místností spolu korespondují.

Kombinace dřeva, bílé a šedé vytváří decentní a přesto útulný interiér, který i po zabydlení zůstává elegantní. Milovníci výraznějšího interiéru mohou zvolit dekory s výraznou strukturou dřeva a doplňovat interiér o prvky s barevnými akcenty v podobě velkých květináčů, váz či závěsů, aniž se ztrácí vkusnost řešení. Výhodou je, že obměna doplňků je cenově méně náročná než obměna celého interiéru a můžete si ji tedy dopřát častěji. A konečné řešení bude stále elegantní. Nároční zákazníci mohou nové dekory objednat také na deskách Lamino Plus, pro jejichž výrobu se používá výhradně čisté dřevo a mnoho truhlářů a zákazníků bude rovněž zajímat, že se jedná pouze o dřevo z českých lesů. Každá dodávka dřeva je pečlivě kontrolována, sledují se všechny základní parametry kvality dřeva, čímž je garantován trvalý a vysoký nadstandard materiálu. Desky LAMINO Plus se mohou pochlubit vyšší pevností v ohybu (+ 32 % oproti normě) a výrazně vyšším modulem pružnosti (+ 68 % oproti normě) a stejně dobře si vedou i v dalších sledovaných kategoriích jako je rozlupčivost (+ 29 % oproti normě) nebo přídržnost (+ 31 % oproti normě). Nová kolekce laminovaných desek stejně tak jako její vzorník bude plně k dispozici od října 2017 u obchodních partnerů výrobce, společnosti DDL – Dřevozpracující družstvo Lukavec. S novým vzorníkem by též měli mít možnost pracovat od listopadu 2017 též všechna truhlářství uvedená na tomto portále v sekci Truhláři.

Ukázka řešení ložnice s dekorem

Ukázka řešení ložnice s dekorem "Dub LUCKY"

Ukázka řešení obývacího pokoje s dekorem

Ukázka řešení obývacího pokoje s dekorem "Dub MAHORN"

Ukázka řešení koupelny s dekorem

Ukázka řešení koupelny s dekorem "Dub WOTAN"

Ukázka řešení pracovny s dekorem

Ukázka řešení pracovny s dekorem "Dub AMAZON"

Ukázka řešení kuchyně s dekorem „Dub AMALFI“

Ukázka řešení kuchyně s dekorem „Dub AMALFI“

SDÍLET ČLÁNEK
Další články