Homepage Materiály a design ZÁSUVKY, KTERÉ VÁS POSLOUCHAJÍ NA SLOVO

ZÁSUVKY, KTERÉ VÁS POSLOUCHAJÍ NA SLOVO

Kvalitní a praktické kování oceníte v nové kuchyni stejně jako v tradiční šatní skříni. Dopřejte si zásuvky, které vás poslechnou na slovo. Drhnoucí zásuvky nebo špatně dovírající dvířka - to k modernímu nábytku prostě nepatří. Chcete otevírat šuplíky lehkým dotykem nebo oceníte tichý a tlumený dojezd zásuvek? V dnešní době žádný problém. Vyberte si systém zásuvek, který vám zároveň umožní přehledně a prakticky zorganizovat jejich obsah, a který bude vyhovovat i vašemu estetickému cítění. Vsaďte na zkušenost a variabilitu.

 

Vyzkoušejte nový zásuvkový systém InnoTech ATIRA od tradičního výrobce kování společnosti HETTICH.

Systém zásuvek InnoTech ATIRA navazuje na úspěšnou generaci zásuvkového systému InnoTech. Oběma systémům je společná praktická a promyšlená koncepce vyhovující nejrozmanitějším přáním a požadavkům zákazníků. Produktová řada ATIRA se liší především novým a svěžím designem, který podtrhne a zvýrazní charakter nábytku. Přímočarý vizuální styl, spoléhající na čistou, hranatou konturu zaujal i odbornou veřejnost.

 

Design, který zabodoval na přehlídce designu

Zásuvky HETTICH Atira BAD      

O promyšlenosti a estetické kvalitě zásuvkového systému
InnoTech Atira nejlépe svědčí ocenění, které si vybojoval
v nejtvrdší konkurenci designových produktů z celého světa
na nejprestižnější designové přehlídce v Německu.
Zásuvkový systém získal cenu German Design Award
– Special Mention 2016 v kategorii Kitchen. Odbornou porotu
zaujal především svojí variabilitou, která otevírá prostor pro
nejrozmanitější řešení bez zbytečných kompromisů.
Designoví odborníci ocenili různorodé barevné provedení
produktu a jasný vizuální styl definovaný čistými liniemi.

 

Variabilní a flexibilní systém pro všechna zadání

Velkou výhodou zásuvkového systému InnoTech ATIRA je jeho stavebnicová koncepce. Díky níž si můžete pořídit zásuvky ve výškách 54 mm, 70 mm, 144 mm a 176 mm. Hloubku zásuvek si můžete zvolit od 260 mm do 620 mm – promyšlený systém zásuvek tak najde uplatnění i mimo tradiční kuchyňská schémata. Šířky korpusu se pohybují od pouhých 275 mm do 1 200 mm, získáte tak úložný prostor, který bude dokonale odpovídat vašim potřebám. Systém nabízí hned tři řešení pro vysoké zásuvky: s podélnými relingy, s výplněmi TopSide a s nástavci DesignSide.

 

Vnitřní korpus ve třech praktických barevných odstínech

Další předností systému zásuvek InnoTech ATIRA od firmy HETTICH je možnost výběru ze tří barevných odstínů vnitřního korpusu, který je k dispozici v bílém, stříbrném a antracitovém provedení. Všichni designéři nebo zákazníci si tak mohou zvolit barevný tón, který bude dokonale ladit s celkovým konceptem nábytku, třeba s vaší novou kuchyní.

 

Když chcete mít ve věcech pořádek

Bezpečné a pohodlné výsuvy, s tichým dovíráním jsou
důležité.Stejný význam však má i praktické a přehledné
vnitřní uspořádání zásuvek. Všestranné a variabilní vnitřní
členění zajistí propracovaný program vnitřních organizérů,
které jsou navrženy v nejrozmanitějších uspořádáních a lze
je vhodně kombinovat. Vnitřní vybavení pro zásuvky si
můžete vybírat z produktových řad OrgaTray a OrgaStore.
Ideální organizér tak najde každý, ať už potřebuje uspořádat
kuchyňské příbory nebo třeba štětce a jiné výtvarné potřeby
      Zásuvky HETTICH Atira Essen

S vnitřním vybavením zásuvek získáte perfektní přehled a dokonale využijete úložný prostor, který máte k dispozici.

 

Dopřejte si plnovýsuv

Kapacitu zásuvek využijete nejlépe v kombinaci s tzv. plnovýsuvem. Při otevřené zásuvce můžete pohodlně pracovat s celým jejím objemem, je to praktické a takovou vlastnost oceníte například při vaření, kdy obvykle není čas na dlouhé a zbrklé hledání pracovních pomůcek. Volit můžete plnovýsuvy Quadro s nosností 50 kg nebo 30 kg. Obě možnosti lze pořídit ve variantě Silent System nebo Push to open. Pro řadu zásuvek je zcela dostačující částečný výsuv, ten lze vybírat s nosností 25 kg buď v provedení Silent System nebo Stop Control. Zásuvkový systém tak lze využít od částečného výsuvu bez tlumení až po plnovýsuv se systémem Push to open, díky němuž si vystačíte bez všech úchytek.

 

Jednoduchý a hospodárný systém, který ocení i truhláři

Všechny varianty zásuvek využívají jeden základní typ boků, který je možné doplňovat různými prvky: podélnými relingy, výplněmi TopSide nebo nástavci DesignSide. Výhodou systému je snadná a rychlá montáž a jednoduché a precizní seřízení, což pozitivně ovlivňuje výslednou cenu nábytku. Důležitou vlastností je rovněž bezpečné a stabilní spojení zásuvky s výsuvem. Systém zásuvek InnoTech ATIRA představuje ideální řešení pro všechny zákazníky, kteří vyžadují stoprocentní kvalitu, vyspělou a inteligentní technologii a to vše v čistém, jasném, elegantním designu.

Pro běžného zákazníka není snadné vstřebat všechny detaily zásuvkového systému a jejich možné kombinace. S návrhem konkrétního uspořádání vám však dobře poradí zkušený truhlář. Pokud žádného neznáte, můžete využít databázi ověřených truhlářů portálu Kvalitní truhláři.cz, kde si můžete najít toho nejlepšího truhláře pro vaše zadání, ať už podle oblíbeného materiálu nebo podle místa podnikání. Nebojte se zeptat, šikovný řemeslník vám ochotně a rád poradí.

 

Zásuvky HETTICH Atira KucheZásuvky HETTICH Atira Kuche

SDÍLET ČLÁNEK
Další články